רן כרמי בוזגלו לבן יצחק: "השופט גלגל אותך מכל המדרגות - אגיש בקשה לנשל אותך מתפקידך" | צפו בתיעוד מביהמ"ש - 0404
צילום: נתי כהן

רן כרמי בוזגלו לבן יצחק: "השופט גלגל אותך מכל המדרגות – אגיש בקשה לנשל אותך מתפקידך" | צפו בתיעוד מביהמ"ש

גונן בן יצחק, ממובילי מחאת הדגלים השחורים, הגיש לאחרונה תלונה במשטרה כנגד פעיל הימין רן כרמי בוזגלו בטענה כי קיבל שיחת טלפון אלמונית בה נאמר לו כי עליו "לא להתעסק" עמו, זאת על אף שבוזגלו הכחיש כל קשר לטענות ואמר כי מדובר בניסיון להשחיר את שמו.

בתגובה לטענות לגביו אמר בוזגלו: "הניסיון להשחיר את שמי הוא חלק ממסע דה לגיטימציה שמנסים לערוך לי, והוא מתיישב עם התבהלה שנפלה בקרב סוכני השמאל החתרני מההצלחה שלנו לרסק את ניסיון ההפיכה האלימה.

בן יצחק כתב בדרישה להוציא צו נגדי שיש לטפל בי כפי שמנטרלים ראשי ארגוני טרור. הוא למעשה מתיר את דמי ומסית לפגוע בי והדברים כבר באו לידי ביטוי כאשר ננגחתי בפניי בעוצמה על ידי אחד מחברי כנופייתו שתרגם את התרת הדם למעשים".

הבוקר (שלישי) הופרכו בביהמ"ש טענות בן יצחק אשר ביקש צו הרחקה, ולא קיבל אותו. בתום קבלת ההחלטה אמר בוזגלו לבן יצחק: "בן יצחק – השופט גלגל אותך מכל המדרגות, נזף בך – ראו שמי שאלים ומניפולטור זה אתה.

יש לך כסף ותקשורת מגויסת אבל השופט לא קנה את הסחורה הפגומה. אתה קראת לנטרל אותי כמו שמנטרלים ראש ארגון טרור, אני הולך למשטרה אני אגיש נגדך תביעה אישית ואני הולך להגיש בקשה לנשל אותך מתפקידך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]