מנדלבליט נגד השר אמסלם: "מנצל את בימת הכנסת לצורך הפצת דברי בלע ושקרים בוטים" - 0404
מנדלבליט נגד השר אמסלם: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

מנדלבליט נגד השר אמסלם: "מנצל את בימת הכנסת לצורך הפצת דברי בלע ושקרים בוטים"

היועץ המשפטי לממשלה ד"ר אביחי מנדלבליט הגיב הערב (שני) לדברים שנשא השר דוד אמסלם מוקדם יותר היום בכנסת.

בהודעה מטעם היועמ"ש נכתב: "מצער שפעם נוספת השר אמסלם מנצל את בימת הכנסת לצורך הפצת דברי בלע ושקרים בוטים נגד היועץ המשפטי לממשלה. וכך אמר השר אמסלם: "קראתי שיש גם לאישתו מאבטח… יכול להיות גם לילדיו ולאחיו" – יובהר בזאת, כי מדובר בשקר וכזב. ליועץ המשפטי לממשלה – ולו בלבד – יש אבטחה לנוכח איומים שנשקפים לו, והכל בהתאם להחלטות הגורמים המוסמכים במשטרה.

"ביום שבת אתה גורם לאישה להיעצר" – שקר וכזב. כפי שכבר הובהר, מנדלבליט לא התלונן, לא מסר עדות כלשהי ולא היה מעורב בכל החלטה בנושא. כך הדבר גם ביחס לאירוע נוסף שהתפרסם בימים האחרונים, בו אדם איים לפגוע במאבטח שלו, שגם בו היועמ"ש לא היה מעורב, לא התלונן ולא מסר עדות.

ברור לכל, כי העיתוי של קמפיין הכזבים המתנהל בימים אלה נגד היועץ המשפטי לממשלה, הכולל מידע שקרי ומסולף שנועד להשמיצו על אירועים ישנים, איננו מקרי. בשנים האחרונות ספגו היועמ"ש ואף בני משפחתו הטרדות רבות, חלקן מאורגנות ושיטתיות. הטרדות אלה מועברות לטיפול גורמי האבטחה והמשטרה, אשר פועלת לפי שיקול דעתה המקצועי ועל-פי סמכויותיה.

היועמ"ש לא מתערב בהחלטות של המשטרה בנושאים אשר נוגעים אליו אישית. כל ניסיון להציג את הדברים או אף לרמוז אחרת, תוך מיחזור סיפורים ישנים וניסיון חמור ומכוון לבלבל בין קורבן ההטרדות לבין מי שבחרו להטרידו, הינו שקר וכזב. כאמור גם ברור שהעיתוי לכך איננו מקרי. שקר שחוזרים עליו שוב ושוב, לא יהפוך לאמת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]