בן חמש נהרג מפגיעת משאית באשקלון - חיפושים אחר הנהג הפוגע - 0404

בן חמש נהרג מפגיעת משאית באשקלון – חיפושים אחר הנהג הפוגע

ילד כבן חמש שרכב על אופניים, נפגע ממשאית ברחוב זבולון באשקלון. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו של הילד. 

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א בן טטרו, סיפר: ״כשהגענו למקום ראינו את הילד שוכב על הכביש מספר מטרים מהאופניים כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה. לאחר בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולצערינו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום“. 

המשטרה מבצעת סריקות נרחבות אחרי הנהג הפוגע, שנמלט מהמקום, ככל הנראה מבלי להגיש סיוע לילד בו פגע.

לפי נתוני ארגון בטרם לבטיחות ילדים, מתחילת 2020 נהרגו 29 ילדים בתאונות דרכים. זהו המקרה השני השנה בו נהרג ילד כתוצאה מתאונה במעורבות משאית, והמקרה הרביעי של תאונת דרכים קטלנית במעורבות אופניים.

אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון בטרם לבטיחות ילדים: "הלב נשבר לשמוע על ילד שיצא לרכיבה על אופניים ואיבד את חייו. אנו קוראים להורים אל תגידו לי זה לא יקרה – ודאו שהילדים רוכבים באזור בטוח, הרחק ככל האפשר מתנועת רכבים ובמיוחד רכבים כבדים. בכל רכיבה חובשים קסדה. אני פונה לנהגים, ובמיוחד לנהגי רכבים כבדים, ומזכירה להם כי ילדים הם לא צפויים, ולכן באחריות הנהג להיות עירני בסביבה עירונית ולהיות אחראי לבטיחות הילדים, הולכי הרגל ומשתמשי הכביש האחרים".

דוברות מד"א

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]