גנץ למעשה מודה: לא ידעתי אבל אני גאה שחתמתי | שר הביטחון צוחק על עצמו - 0404
גנץ למעשה מודה: לא ידעתי אבל אני גאה שחתמתי | שר הביטחון צוחק על עצמו

גנץ למעשה מודה: לא ידעתי אבל אני גאה שחתמתי | שר הביטחון צוחק על עצמו

לקרוא את הודעת שר הביטחון בני גנץ ולצחוק. לא להאמין. מצד אחד גנץ תוקף את ראש הממשלה על העסקה המתבשלת בין ארה״ב לאמירויות (F-35) ובאותו משפט הוא משבח אותה.

גנץ, שמע את דברי רה״מ שסיפר כי משלחת מטעמו ומטעם משרד הביטחון, כולל גנץ עצמו, יצאה לארה״ב ורק אמש נתנה הסכמתה לבקשת ארה״ב למכור מטוסים לאמירויות ומייד שיגר הודעה לתקשורת.

תקראו – תצחקו. זו ההודעה: ״שר הביטחון גנץ: ״כשר הביטחון אני קובע שמערכת הביטחון לא ידעה ולא נחשפה למו"מ לאספקת מערכות נשק איכותיות לאיחוד האמירויות דרך ראש הממשלה. לאחר ההסכם שנחתם עם האמירויות, הנחיתי את מערכת הביטחון לנהל את השיח הביטחוני שיבטיח את יתרונה האיכותי של ישראל, תוך מעורבות אישית שלי מול הממשל האמריקאי. לו היה למערכת הביטחון את המידע – היה הדבר מאפשר ניהול נכון ואחראי של התהליך. אני גאה על פעולתנו המהירה והיסודית שהובילה להסכם שחתמתי ביום חמישי עם שר ההגנה האמריקאי שיבטיח את יתרונה האיכותי של מערכת הביטחון וצה"ל לעשרות השנים הבאות״.

מיותר אגב לציין כי לא גנץ הוא האחראי לשמירת יתרונה הביטחוני של ישראל. ארה״ב לעולם לא היתה עושה מהלך שהיה פוגע ביתרונה הביטחוני של ישראל. גנץ, פשוט שמע את מה שהיה ידוע מראש.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]