רמה נמוכה | ימינה כינתה את רה״מ ״טריפה״ והבהירה: לא נהיה שותפים לפוטש להחלפת נתניהו ביעלון - 0404
רמה נמוכה | ימינה כינתה את רה״מ ״טריפה״ והבהירה: לא נהיה שותפים לפוטש להחלפת נתניהו ביעלון

רמה נמוכה | ימינה כינתה את רה״מ ״טריפה״ והבהירה: לא נהיה שותפים לפוטש להחלפת נתניהו ביעלון

מפלגת ימינה הבהירה במוצאי השבת כי לא תקח חלק בניסיון לבצע הפיכה – להדיח את נתניהו ולהמליך זמנית במקומו את משה (בוגי) יעלון.

יחד עם זאת, תגובת ימינה של בנט ושקד קשה ובזויה. בתגובה כינו בימינה את ראש ממשלת ישראל ״טריפה״: ״לא נהיה שותפים לפוטש בתמיכת היבה יזבק או לתרגילים פוליטיים אפלים.  לא מחליפים טריפה בנבלה.

יש ללכת לבחירות ולהחליף את ממשלה נתניהו-גנץ הכושלת בממשלה חדשה בראשות נפתלי בנט שתטפל בקורונה, בכלכלה ובאיחוי השסעים בעם״.

ח״כ איילת שקד צייצה: ״לא תודה חברים. אנחנו לא בעניין של ממשלה עם יזבק ושות׳. לא יקרה. הממשלה נכשלה בטיפול בקורונה ובמשבר הכלכלי, הפתרון הוא בחירות והקמת ממשלה מתפקדת, שתעבוד בשביל הציבור, בראשות נפתלי בנט״.

בימינה מיהרו להסביר כי לא התכוונו ישירות לראש הממשלה, אלא לממשלה של הליכוד וכחול-לבן: ״ממשלה נוראית״.

דווקא במפלגת ימינה, המפלגה שמבקשת לייצג גם את הכיפות הסרוגות, היו צריכים לתת יותר מחשבה לפני התגובה המבישה: נבלה וטרפה מתוארים כבהמה ששחיטתה לא כשרה למאכל״. אף בלעם ועמלק תוארו בענייו זה. במילים אחרות: ימינה, לא מתכוונת להחליף את ממשלת נתניהו ה״טריפה״ בממשלה שאותה יוביל יעלון ומכונה על ידה ״נבלה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]