לוין וסגנו עבאס שוחחו והסכימו: "היה נכון לבטל את ההצבעה" - 0404
לוין וסגנו עבאס שוחחו והסכימו: יניב נדב, דוברות הכנסת

לוין וסגנו עבאס שוחחו והסכימו: "היה נכון לבטל את ההצבעה"

יו"ר הכנסת לוין מהליכוד וסגנו מנסור עבאס מהרשימה המשותפת, שוחחו ביניהם בעניין ההצבעה שהתקיימה היום (רביעי) במליאת הכנסת, בה אושרה תחילה החלטה על פתיחת ועדת חקירה לפרשת הצוללות; ולאחר צפייה בהקלטת ההצבעה הסכימו כי היה נכון לבטל את תוצאות ההצבעה.

מטעם השניים נמסר: "סגן היו"ר עבאס הסביר כי לא שמע את הבקשה הראשונה להצבעה שמית, אלא שמע רק את הבקשה השניה, לאחר שהפעיל את ההצבעה האלקטרונית. לכן אף כאשר הופיעו תוצאות ההצבעה האלקטרונית על הלוח, לא הכריז על תוצאות רשמיות עד שיברר את חוקיות ההצבעה.

לאחר שצפו בסרטון הוידאו ממליאת הכנסת, הסכימו יו"ר הכנסת וסגן היו"ר עבאס כי היה נכון לבטל את תוצאות ההצבעה ולערוך אותה מחדש".

על הדברים הגיב חה"כ מיקי זוהר: "‏יו"ר הכנסת וסגנו ח"כ מנסור עבאס מסרו הודעה שמדברת בעד עצמה.
הסרטון מראה בבירור שניגשתי ליו"ר וביקשתי הצבעה שמית, לאחר מכן חברי כנסת גם צעקו שיש שמית ולצערי הוא לא שמע. כשראיתי שבכל זאת הוא מתכוון לערוך הצבעה אלקטורנית, פניתי שוב וביקשתי ממנו שמית. לא מנצחים הצבעות במחטפים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]