רה"מ: "ברוב מדינות העולם האופוזיציה מסייעת למאבק בקורונה, זה לא מה שקורה בישראל" - 0404
רה שמוליק גרוסמן, דוברות הכנסת

רה"מ: "ברוב מדינות העולם האופוזיציה מסייעת למאבק בקורונה, זה לא מה שקורה בישראל"

ראש הממשלה נתניהו נאם הערב (שני) במליאת הכנסת והשיב לטענות האופוזיציה בנוגע לניהול משבר הקורונה.

רה"מ נתניהו: "ברוב מדינות העולם האופוזיציה מסייעת לממשלה להילחם בקורונה. לצערי לא בישראל. מבזבזים זמן בכנסת במקום לעבוד. בעיתות חירום יש צורך של כולם להיכנס מתחת לאלונקה. אני קורא לחברי האופוזיציה לא להשתמש בקורונה כדי לפלג את העם ולקושש כמה קולות בסקרים. את הקורונה אפשר לנצח רק אם נלך יחד.

"ראשי האופוזיציה לא יודעים מה הם רוצים. לפיד קורא לא להישמע להנחיות. בנט קורא לפתוח את הכלכלה מהר-מהר ומצביע בשבוע שעבר בעד יאיר לפיד לראשות הממשלה. זו זכותו. כל מה ששומעים באופוזיציה ובתקשורת זה שתי מקהלות רועשות. מקהלת הכל באסה ומקהלת הכל סבבה. בקיצור – באסה סבבה. קודם כל אמרו כאן שהכל סבבה.

אין מגיפה, אין קורונה, ואם יש – זה לא רציני. זו אפילו המצאה של נתניהו. 
במקביל צעקו כאן שהכל באסה – הכל קורס, הכל לא בסדר, הכל חסר תקווה. אז 'באסה או סבבה', אני מבין – אבל ביחד?! באותו זמן?! הנהגנו סגר בגל הראשון, ומיד אמרתם: ״חייבים לצאת עכשיו מהסגר, מהר-מהר״. 

יצאנו. ואז שאלתם: ״למה יצאתם כל כך מהר?!״. צעקתם: ״תנו כסף״. נתנו כסף – מענקים, הלוואות – ואז קיטרתם: ״למה אתם מפזרים כסף?". אמרתם: ״תגדילו את מספר הבדיקות״.

הגדלנו את מספר הבדיקות – לשיא עולמי! ואז אמרתם: ״בדיקות זה לא מה שחשוב, חשוב מכונות הנשמה!״. הבאנו אלפי מכונות הנשמה. אז אמרתם: ״מכונות הנשמה? למה כל כך הרבה?״. בקיצור אתם תמשיכו עם באסה סבבה ואני וחבריי נמשיך לפעול למען הצלת חיים וחיזוק הכלכלה שלנו".

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]