אלאור אזריה על אשפוז עריקאת: ״כשאיבדתי הכרה ורופא ביקש לפנות לביה״ח - סרבו בהתחלה מחשש להד תקשורתי״ - 0404
אלאור אזריה על אשפוז עריקאת: ״כשאיבדתי הכרה ורופא ביקש לפנות לביה״ח – סרבו בהתחלה מחשש להד תקשורתי״ ערוץ 20

אלאור אזריה על אשפוז עריקאת: ״כשאיבדתי הכרה ורופא ביקש לפנות לביה״ח – סרבו בהתחלה מחשש להד תקשורתי״

אשפוזו של תומך הטרור סאיב עריקאת בישראל הזכירה ללוחם כפיר לשעבר, אלאור אזריה, שהורשע בחיסול מחבל בחברון, את היום שבו איבד את הכרתו. אזריה, מתקשה שלא לעשות השוואה בין המקרה שלו למקרה של עריקאת, איש ארגון הטרור פת״ח.

אלאור אזריה לחדשות 0404: ״מה שהכי כואב בסיפור האשפוז של עריקאת בבית החולים הדסה הוא הסיפור שאני עברתי לעומת הסיפור הנוכחי. כאשר הייתי חייל בסדיר במעצר פתוח ואיבדתי את ההכרה, שלחו אותי ברכב של האוגדה עם נגד תורן עד חטמ״ר מנשה כדי שיעשו לי בדיקת א.ק.ג וחששו שעברתי אירוע לבבי. הרופא במקום המליץ לשלוח מייד לבית החולים״.

״משום מה״, ממשיך אזריה ומספר, ״סרבו תחילה שאתפנה לבית החולים ואמרו כי זה ״מחשש להד תקשורתי״. אני זוכר את אמא שלי שפרצה בבכי וכעסה מאוד, עד שהנגד תורן שליווה אותי התקשר למפקד המעצר והודיע כי שולחים אותי לבית החולים אסף הרופא באישור אישי שלו״.

מכעיס ומפריע לי שמחבל תומך טרור מקבל כזה יחס מכובד, בעוד שחייל שנלחם נגד הטרור ומשרת כדי להגן על המדינה ואזרחיה, הופך לדרג ב׳״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]