תומך הטרור סאיב עריקאת במצב קריטי ומאושפז בהדסה לאחר שחלה בקורונה - 0404
תומך הטרור סאיב עריקאת במצב קריטי ומאושפז בהדסה לאחר שחלה בקורונה אמיר לוי, פלאש 90

תומך הטרור סאיב עריקאת במצב קריטי ומאושפז בהדסה לאחר שחלה בקורונה

מצבו של בכיר הרשות סאיב עריקאת המאושפז עם קורונה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים הידרדר ומוגדר כעת קריטי, כך עדכן הבוקר (שני) בית החולים.
 
מביה"ח נמסר: "הבוקר חלה הידרדרות במצבו, המוגדר כעת כקריטי ובשל מצוקה נשימתית הוא הונשם והורדם. מר עריקאת מהווה אתגר עצום לטיפול בקורונה בהיותו מושתל ריאות עם דיכוי של המערכת החיסונית, ועם זיהום חיידקי בנוסף לקורונה.
 
הדסה עם רופאיה המקצועיים הבכירים ביותר, נמצאת בקשר רפואי בינלאומי לגבי מדיניות הטיפול בחולה מורכב כזה. הדסה תמשיך לעדכן את משפחתו כמקובל באשר למצבו ותעדכן את הרשות בהיותו בכיר שם".
 
בעקבות בקשת הרשות, הועבר אתמול עריקאת מביתו לביה"ח בירושלים לצורך קבלת טיפול רפואי מהיר. חה"כ אריאל קלנר ביקר את ההחלטה: "מעניין שבזמן של סכנה בריאותית אישית פונים מנהיגי הרשות לעזרת הציונים ולא לאחיהם המוסלמים במדינות השכנות.

ככה זה כשבמקום לפתח מערכת בריאות, עסוקים בפיתוח מערכת טרור. ולגבינו: לטפל על חשבוננו בשונא ישראל מוצהר, היא לא אות למוסריות יתרה. ההיפך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]