פייגלין: "צוקרברג לא טרח להסביר מדוע צינזר את הדף שלי, אך איש לא יסתום לי את הפה" - 0404
פייגלין:

פייגלין: "צוקרברג לא טרח להסביר מדוע צינזר את הדף שלי, אך איש לא יסתום לי את הפה"

יו"ר מפלגת זהות, חכ"ל משה פייגלין, עדכן הערב (ראשון) כי הרשת החברתית "פייסבוק" חסמה את דף הפייסבוק שלו בשפה הרוסית.

פייגלין כתב: "מר צוקרברג החליט להסיר את דף הפייסבוק שלי ברוסית. הדף ברוסית היה בעיקר תרגום של הדף בעברית, כך שסביר כי בשלב זה או אחר – יחסם גם הדף בעברית.

צוקרברג לא טרח להסביר מדוע צינזר את הדף לקהל קוראי הרוסית וזה גם ממש לא מעניין אותי. שכן מן המפורסמות הוא, שפייסבוק (וטוויטר ואחרות) אינן קוראות דרור לחירות המחשבה והאדם, אלא בתחכום רב – עושות בדיוק את ההיפך.

אמנם אני חב תודה למר צוקרברג על שייצר פלטפורמה המאפשרת לי להפיץ את רעיונותי וכל עוד אוכל, אמשיך להיעזר גם בה. אולם ברור לי כי אין זה כלי של חירות והנסיונות להלך עלי אימים, להזכיר לי כל העת את קיומו של האח הגדול הצופה אל שפתי ואל אצבעותי שעל המקלדת ולמעשה, לשנות את הלך מחשבתי – ילכו ויגברו.

איש לא יסתום לי את הפה. אני מעדיף להישאר בלי הכלי המרכזי שבו קהל מאזיני הורגל לשמוע אותי ולא למצוא עצמי חושב פעמיים אם לומר או לא לומר את אשר על ליבי. עדיף שלא תשמעו אותי בכלל מאשר תשמעו דחליל שחרב משטרת המחשבות מרחפת על ראשו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]