גנץ לראשי הרשויות החרדיות: "חובה לפעול בכדי שההנחיות ישמרו" - 0404
גנץ לראשי הרשויות החרדיות: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

גנץ לראשי הרשויות החרדיות: "חובה לפעול בכדי שההנחיות ישמרו"

שר הביטחון בני גנץ קיים היום (ראשון) ישיבה בהשתתפות ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין, ראש עיריית אלעד, ישראל פרוש, ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן, ונציגי הרשויות רכסים וירושלים – בכדי לבחון את הסיוע הניתן על ידי המדינה ומערכת הביטחון לערים.

גנץ אמר למשתתפים, כי מערכת הביטחון כולה – משרד הביטחון, צה"ל ופיקוד העורף, יגבירו את המאמצים וירחיבו את התוכניות בערים בכדי לשמור על המבודדים בבתים. לצד זאת אמר גנץ: "לא ניתן להרשות שיהיו בישראל שתי מדינות – זה מסוכן רפואית ומסוכן חברתית. חובה עליכם כמנהיגי ציבור, לפעול בכדי שההנחיות ישמרו, שהתחלואה תרד ושנוכל לפתוח את כלל הערים".

גנץ שמע מראשי הרשויות אודות הצרכים בשטח והנחה את משרד הביטחון לפעול להמשך תוכנית אנשי חיל בכל משפחה שיש בה חולה מאומת, ואת רשות החירום הלאומית לתגבר את המוקדים הפועלים מול האוכלוסייה בערים אלו. גנץ ביקש מגורמי הביטחון גם לבחון גם את האופן בו ניתן לסייע לנוער בסיכון בערים החרדיות, תוך שמירה על ההנחיות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]