חשבתם שראיתם הכל? כעת באיבטין צמוד לרכסים ויגור: קרב יריות ומקלעים מטורף שלא יבייש אימון חטיבתי | צפו - 0404

חשבתם שראיתם הכל? כעת באיבטין צמוד לרכסים ויגור: קרב יריות ומקלעים מטורף שלא יבייש אימון חטיבתי | צפו

היכן משטרת ישראל? נספר לכם בדיוק. שוטרי תחנת זבולון חוששים להכנס לכפר איבטין הצמוד לרכסים וקרוב ליגור. כפר ערבי עמוס בכלי נשק, מטעני חבלה מסוגים שונים – צבא מסוכן.

במהלך שישי וגם כעת, במוצאי השבת, מתנהל קרב יריות מטורף בתוך הכפר. ירי מנשק קל, ירי מקלעים, צרורות על גבי צרורות. זה נמשך פעם אחר פעם. משטרת ישראל אינה מסוגלת להגיב ולעצור את הטירוף, שמפחיד את התושבים.

תושב רכסים לחדשות 0404: ״במהלך שישי סבלו משפחות רבות מפחד, חרדה. ילדים בכו. אתה לא יודע איזה כדור ישרוק ויחדור לבית שלך דרך החלון. זה מטורף. אנחנו חיים בפחד. לא טיפלו בזה בשישי, כמו שלא טיפלו עד היום בכל האירועים הקודמים וכעת, במוצאי השבת, שוב טירוף של מקלעים וירי. זה לא יאמן. לא מדובר כאן בכפר ערבי בשטחים. זה צמוד לבית, בגזרת הקריות, חיפה ובמרחק קצר מטבעון, יקנעם והסביבה. זה בלתי נתפס״.

קצין במשטרה מעיד בחדשות 0404: ״לא תראה ניידת שתסכן עצמה ותכנס לבד לכפר. ההוראות ברורות – גם כשנכנסים יחד, זה באישור וליווי ועם כוחות גיבוי ולעיתים מסוק שחג מעל״. הקצין הוסיף וציין: ״יש שם כמות כלי נשק שלא תבייש חטיבה קרבית בצה״ל. אולי אפילו יותר. צריך כאן מבצע צבאי כדי לנקות את הכפר. ומי שלא יודע – מדובר בכפר כאן בתוך הארץ, בקרבת יגור, רכסים, כפר חסידים, קריית אתא, מתחם בתי זיקוק וחיפה. הכל מסביב. זו מובלעת פלילית שעשויה להפוך לטרור בתוך רגע״.

מהמשטרה נמסר: "מדובר בטענות חסרות שחר, לרבות משפטים המיוחסים למשטרה מפי גורם "אלמוני", חסר זהות ותוקף.

בניגוד לנטען, כוח משטרה רב פועל כל העת בכפר אבטין, לרבות ניידות תחנת זבולון ולוחמי יס"מ, כאשר במהלך הסופ"ש האחרון בפעילות מבצעית יזומה באיבטין, תפסו השוטרים פריטי אמל"ח רבים במסגרת פעילות מבצעית יזומה, ובכלל זה 2 רובים מסוג קרלו, 2 אקדחים מסוג fn וברטה, מחסניות ותחומשת רבה".

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]