מנדלבליט מגיב למיקי זוהר: "איומים לא ירתיעו, פועל ללא מורא" - 0404
מנדלבליט מגיב למיקי זוהר: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

מנדלבליט מגיב למיקי זוהר: "איומים לא ירתיעו, פועל ללא מורא"

מלשכת היועץ המשפטי התייחסו לדברי ח"כ מיקי זוהר לפיהם אם מנדלבליט לא יתפטר יחשפו חומרים נוספים העלולים להפליל אותו וטענו כי היועמ"ש פועל ללא מורא. 

לשכת מנדלבליט: "איומים למיניהם לא ירתיעו את היועץ המשפטי לממשלה מלבצע מלאכתו. היועץ המשפטי לממשלה פעל לאורך כל תפקידו וימשיך לפעול ללא מורא וללא פחד ומשיקולים ענייניים בלבד, לפי הראיות והדין.

הטענה כאילו נסחט או הושפע בהחלטותיו כתובע הכללי של מדינת ישראל משיקולים זרים כאלה ואחרים – היא מופרכת ומגוחכת, וממילא החלטות אלה, שהתקבלו לאחר הליך מקצועי וסדור בהשתתפות גורמים רבים, עומדות כעת למבחן שיפוטי, שהוא המבחן הקובע.

כפי שהובהר אמש, אין שום זיקה או קשר בין הדברים שנאמרו בכעס בשיחה סגורה בין חברים לפני שנים, בתקופה בה חש ד"ר מנדלבליט פגוע מן ההתנהלות כלפיו, לבין התיקים הנוגעים לרה"מ ואחרים.

כל ניסיון להלך אימים באמצעות איום על חשיפת חומרים מכפישים וכיוצא באלה – נדון לכישלון. עוד נציין כי מטבע הדברים, היועמ"ש לממשלה לא יהיה מעורב בטיפול בתלונה שהוגשה בגין התבטאותו של ח"כ זוהר. פניות שהתקבלו בעניין זה הועברו לטיפולה של המשנה לפרקליט המדינה לתפקידים מיוחדים, עו״ד נורית ליטמן, אשר תבחן את הדברים עם אגף החקירות והמודיעין במשטרה כמקובל".

דברי מנדלבליט לפיהם "הוא אינו מורתע מאיומים" מגיעים באופן אירוני דווקא יום לאחר שנחשף כי הוא מוחזק בגרון ונסחט לכאורה על ידי פרקליט המדינה לשעבר שי ניצן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]