נזק לארון חשמל של ״הארץ״ - עצור תוך שעה. תקיפת צוות ערוץ 20 לפני שבועיים וחצי - אין עצורים ואף אחד לא נחקר - 0404
נזק לארון חשמל של ״הארץ״ – עצור תוך שעה. תקיפת צוות ערוץ 20 לפני שבועיים וחצי – אין עצורים ואף אחד לא נחקר ערוץ 20

נזק לארון חשמל של ״הארץ״ – עצור תוך שעה. תקיפת צוות ערוץ 20 לפני שבועיים וחצי – אין עצורים ואף אחד לא נחקר

כנראה שארון חשמל חשוב מחיי אדם. במשטרת ישראל קיימת תלונה של צוות ערוץ 20 על תקיפת שתועדה בשידור חי ע״י עשרות אנרכיסטים מהשמאל: חטיפת מיקרופון והשלכתו לארץ במהלך שידור חי, חדירה של עשרות לעמדת השידור של ערוץ 20, אגרוף בבטן, דחיפות, הפלת מפיק הערוץ לארץ והכאתו ועוד ועוד.

בידי המשטרה סרטונים שונים, כולל הטרדה מינית בוטה כלפי ח״כ לשעבר, עידית סילמן ואף שמות של חשודים ולבטח כאלה שיכולים להוביל לידי כלל המעורבים.

לפני פחות משעה, משטרת ישראל פרסמה הודעה לתקשורת כי אלמוני גרם נזק לארון החשמל בבניין עיתון ״הארץ״. זמן קצר לאחר מכן, פחות מחצי שעה, היא כבר הודיעה שהצליחה לתפוס חשוד ולקחה אותו לחקירה.

בעניין התקיפה של צוות ערוץ 20, לפני שבועיים וחצי, לא עצרה המשטרה אדם אחד, לא עיכבה אף חשוד ועד לרגע זה לא חקרה אף אחד.

בועז גולן צייץ בטוויטר: ״נזק לארון החשמל של עיתון ״הארץ״ – תוך שעה החשוד בידי המשטרה. תקיפת צוות ערוץ 20 בידי אנרכיסטים שמאלנים לפני שבועיים וחצי (עם תמונות, שמות וזיהוי ברור) – אפס מעצרים ואפס נחקרים עד עתה. כנראה שלארון חשמל יש יותר רגש מבני אדם״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]