עו״ד יורם שפטל: ״אגיש תלונה במשטרה נגד שי ניצן״ | צפו - 0404
צילום: ערוץ 20

עו״ד יורם שפטל: ״אגיש תלונה במשטרה נגד שי ניצן״ | צפו

עו״ד יורם שפטל יגיש מחר (חמישי) תלונה במשטרת ישראל כנגד שי ניצן וזאת בטענה כי ניצן היה מצוי בניגוד עניינים חמור, שכלל איומים, מול אפי נווה.

שפטל, אמר את הדברים בתכנית ״האולפן הפתוח״ עם בועז גולן וארי שמאי: ״מנדלבליט שהוא חבר, כפי שגם עולה מהקלטת, של אפי נווה, פסל את עצמו ובצדק מכל מעורבות בחקירה ובהחלטות בעניין החקירה לגבי החשדות בפלילים של אפי נווה.

שי ניצן, אחרי שאפי נווה אומר במפורש שהוא יעשה הכל כדי למנוע משי ניצן להיות שופט בבית המשפט העליון, כי הוא לא ראוי לכך, שי ניצן הוא זה שמחליט להביא את כל הראיות הפליליות באמצעות מתן חסינות לגלי צה״ל, לא רק להדס שטייף, כדי להפליל את מי? את מי שמודה ואומר בגלוי בתקשורת שהוא לא יאפשר את מינויו לבית המשפט העליון. אין ניגוד עניינים יותר בוטה ויותר חמור כי ממש כל אדם אוביקטיבי עם טיפת שכל בראש יראה את העניין כנקמה נמוכה, בוטה, שפלה ובלתי חוקית.

הוא פועל בכל כוחו, ויש לו הרבה כוח, בכל השפעתו, והיתה לו הרבה השפעה בתקופה הרלוונטית, למנוע משי ניצן להגיע לבית המשפט העליון ושי ניצן הוא זה שמקבל את ההחלטה שהביאה לכף שיגישו נגדו כתב אישום. הסיבה שהראיה הזאת הוכשרה, שזה מעשה מופקר לחלוטין, זה בגלל ניגוד העניינים הקיצוני שיש בין שי ניצן לבין אפי נווה. אני הולך להגיש תלונה במשטרה נגד שי ניצן בעניין הזה. אני מבטיח לך שהיא לא תטופל אף פעם״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]