רה"מ: חשוב שנצא מהסגר בצורה בטוחה ואחראית - נגבש מתווה יציאה מדורג - 0404
רה

רה"מ: חשוב שנצא מהסגר בצורה בטוחה ואחראית – נגבש מתווה יציאה מדורג

ראש הממשלה נתניהו מתייחס ליציאה והסגר ואומר כי יש סיבה לאופטימיות אך לדבריו חשוב שנצא מהסגר בצורה בטוחה ואחראית.

רה"מ: "צעדי הסגר היו נכונים וחשובים, ויש סיבה לאופטימיות. נתוני התחלואה נמצאים בירידה משמעותית. גם בשלב הבא, חשוב מאוד שנצא מהסגר בצורה בטוחה ואחראית.

אתמול קיימתי ישיבות עבודה ממושכות בנושא. כל המומחים המקצועיים הסבירו שעל מנת להקל על הסגר ולאפשר פתיחה הדרגתית, בהתאם למתווה המדורג לחזרה לשגרת קורונה, אנחנו חייבים להמתין לנתונים נוספים שיצביעו על ירידת תחלואה נוספת, וודאית ומתמשכת. אנחנו מתקרבים לשם! אבל עדין נדרשים עוד מספר ימים, ולכן החלטנו להאריך את הסגר בשלב זה עד ליום ראשון.

ביום חמישי, בקבינט הקורונה, נמשיך לגבש באופן סופי את מתווה היציאה המדורג, ובמקביל נבחן מהלך נוסף, מקדמי, בהתאם לנתוני התחלואה, הכולל פתיחה של עסקים קטנים ללא קבלת קהל, גני ילדים ואיסוף עצמי (טייק-אוואי).

לאחר שתאושר תכנית היציאה במלואה בקבינט, נפרסם אותה תוך פירוט היעדים והתחומים שיפתחו בכל שלב ושלב. אני מבקש מכולם להמשיך ולשמור על ההנחיות. גם בימי הסגר וגם לאחריו. ביחד, נצליח לחזור לשגרת קורונה בטוחה ואחראית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]