שיירת כלי רכב בחיפה בהפגנת תמיכה ברה"מ נתניהו: "אנחנו איתך!" | צפו - 0404
צילום: צעירי הליכוד חיפה

שיירת כלי רכב בחיפה בהפגנת תמיכה ברה"מ נתניהו: "אנחנו איתך!" | צפו

הפגנת תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו מתקיימת ברגעים אלו (שלישי) בחיפה, ביוזמתה של קבוצת "צעירי הליכוד חיפה" ומתנדביה. מדובר בשיירת כלי רכב הנוסעת ברחבי כל שטח העיר, תוך היצמדות להנחיות הקורונה.
 
עם תחילת הנסיעה, פגשה השיירה בעוברי אורח רבים שצפו במחזה המרגש והצטרפו לקריאות התמיכה ברה"מ נתניהו. מקבוצת "צעירי הליכוד חיפה" נמסר: "אנחנו גאים לתמוך בראש הממשלה דווקא בתקופה הקשה הזו.
 
אנחנו כאן כדי לומר את מה שהאנרכיסטים מתקשים להודות בו – זה המנהיג היחיד שמסוגל לעמוד בלחצים הנוכחיים ולטפל במשבר הקורונה. ראש הממשלה בנימין נתניהו – חיפה איתך, אנחנו איתך!".
 
יניב בן שושן, מנהיג הקבוצה: "לאור הפגנות הדגלים השחורים לא נשארנו אדישים בחיפה ויצאנו להפגין עפ"י מה שמותר במסגרת החוק – בשיירת רכבים לתמיכה בליכוד וברה"מ. ההפגנות שממול שמלבות פילוג ושנאה בעם ולא מקדמות שום דבר שקשור במדינת ישראל – נועדו רק להכשיל את הממשלה. 
 
אנחנו כאן כדי לומר ההפך, אנחנו מחזקים את רה"מ, אנחנו מאמינים בדרכו ואנחנו בטוחים בו. זה מה שאנחנו מעבירים בהפגנה החשובה הזו".

צעירי הליכוד חיפה

צעירי הליכוד חיפה

צעירי הליכוד חיפה

צעירי הליכוד חיפה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]