רה"מ: "תקשורת השמאל שוב שופכת את דמה של רעייתי" - 0404
רה מארק ישראל סלם, פלאש 90

רה"מ: "תקשורת השמאל שוב שופכת את דמה של רעייתי"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום (שלישי) לפרסומים לפיהם נרכש לכאורה רכב משוריין חדש בעבור רעייתו.

בהודעה שכתב בחשבון הפייסבוק שלו ציטט רה"מ את הודעת השב"כ בנושא, לפיה מדובר ברכב שהוזמן לפני כשלוש שנים: "איך נראה פייק ניוז? הנה דוגמה טרייה מהיום, בזמן שאני בתוך דיונים מהבוקר על אסטרטגיית היציאה שלנו מהקורונה.

קודם מוציאים כותרת שקרית באתר ווינט: "במיוחד לשרה נתניהו: רכב משוריין חדש בעלות של יותר ממיליון שקל". אחרי זמן קצר, השב"כ מנפץ את הפרסום השקרי בהודעה רשמית: "אין מדובר ברכב חדש שנרכש עבור משימת אבטחת רעיית ראש הממשלה. מדובר ברכב אחד מתוך שורת רכבים שהוזמנו לפני 3 שנים, המיועד להחליף צי רכבים ממוגנים עבור אישים מאובטחים. מדובר בהחלטה מקצועית של שב"כ ואגף הביטחון במשרד רהמ – למאובטחים אין כל חלק בקבלת ההחלטות בעניין".

הבלון התפוצץ בתוך שעה, אבל הנזק כבר נעשה. אני אפילו לא מצפה מהם להתנצל. תקשורת השמאל שוב משחירה ושופכת את דמה של רעייתי שרה, כפי שהיא עושה מדי יום כבר יותר מ-20 שנה. אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו עומדים במסע צייד כל כך נוראי במשך שנים, אבל אני יודע היטב שהציבור כבר יודע להבחין בין האמת לבין השקר.

רעייתי האהובה שרה, אני מעריך אותך על העמידה האיתנה שלך מול הרדיפה והשקרים של התקשורת. תודה שלמרות הכל את ממשיכה לעשות רק טוב למען כל אזרחי ישראל ולמען משפחתנו".

את הדברים אימת בציוץ בטוויטר שר המודיעין, אלי כהן: "כיו"ר בפועל של וועדת השרים לענייני שב"כ, אני יכול לאשר שלא רק שלא הגיעה פנייה לרכישה כזו מראש הממשלה או מגורמים מטעמו, אלא שדווקא הגיעו פניות אחרות, מגורמים באופוזיציה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]