הליכוד: "חתרן נשאר חתרן. בנט פרש סופית מגוש הימין והמליץ על לפיד" - 0404
הליכוד: הדס פארוש, פלאש 90

הליכוד: "חתרן נשאר חתרן. בנט פרש סופית מגוש הימין והמליץ על לפיד"

מליאת הכנסת דחתה הערב (שני) את הצעת אי האמון של סיעת יש עתיד-תל"ם. רשימת המצביעים בעד ההצעה, שהייתה מעלה את יאיר לפיד לראשות הממשלה, כללה גם את יו"ר ימינה נפתלי בנט ושותפו למפלגה מתן כהנא.

בעקבות ההצבעה, סיעת ימינה הבהירה: "לכל המתרגשים. מתחילת הקדנציה הצבענו תמיד בעד כל הצעת אי-אמון בממשלת הכישלון הזו, ובלבד שזה הוגש על ידי מפלגה ציונית, ואנחנו נמשיך בזה כמובן. אין היום כל שינוי.

כמו כל הצעות האי אמון, זהו ארוע סמלי בלבד שמבהיר שאין לנו אמון בממשלה. כל טירון יודע שלא היה סיכוי להכתיר את לפיד לראש ממשלה. מציעים לחברי הכנסת בליכוד לטפל במיגור הקורונה והשבת הפרנסה ולא בעוד ספינים סוג ג'".

מהליכוד נמסר על כך בתגובה: "חתרן נשאר חתרן. בנט החליט הערב לפרוש סופית מגוש הימין ולהמליץ על יאיר לפיד שאמר כי בכוונתו לעקור 100,000 מתיישבים מיהודה ושומרון, לתפקיד ראש הממשלה. מי שפירק את ממשלת הימין בשביל ברית האחים ימליץ על השמאל בשביל ג'וב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]