חנוך עוז הגיש ערעור על ההחלטה לאשר את חריגות הבנייה של ליאת בן ארי בראש העין - 0404
חנוך עוז הגיש ערעור על ההחלטה לאשר את חריגות הבנייה של ליאת בן ארי בראש העין יונתן זינדל, פלאש 90

חנוך עוז הגיש ערעור על ההחלטה לאשר את חריגות הבנייה של ליאת בן ארי בראש העין

חבר מועצת העיר ראש העין חנוך עוז, המשמש גם כחבר הוועדה לתכנון ובנייה בעיר, הגיש ערעור בפני הוועדה המקומית על ההחלטה לאשר מס' פיצולים – וביניהם של ליאת בן ארי.

בערעור נכתב: "עולה כי ההמלצות שניתנו בדו"ח מנהל התכנון האגף לבקרה על וועדות תכנון ובנייה ברשויות המקומיות והמועד שניתן לתקנם עבר, והן אינן אלא עוד נייר שנכתב ושיסבול את תוכנו.

לצערי כל הניסיונות לקיום דיון רציני בדוח הנ"ל וביישומו נדחו מס' פעמים, לא עלו, ועד היום טרם נתקיים דיון בדו"ח במליאת הוועדה או העירייה. אבקש לקיים דיון חוזר, לפי סעיף 18-ז', בהתאם לפנייתי זו".

עוז מסר: "בימים אלו שעולה שאלת שימוש דוגמא של בכירים במערכת על מעשים הרבה פחותים מהמעשים המיוחסים לגב' בן ארי, היה מצופה לשמוע את קולה של התקשורת יותר בעניין זה במיוחד לאור העובדה כי הגב' בן ארי הודתה שבוצעו עבירות בנייה.

יחד עם זאת, לרכוש דירה בקרקע ששווקה לצורכי הגדלת מלאי הדירות למחוסרי הדיור להם זו הדירה הראשונה, אין לגב' בן ארי מה לחפש במקום בלשון המעטה". יצוין כי על פי החוק, כל עוד אין החלטה אחרת והערעור לא נידון – ההחלטה לאשר את הפיצולים מוקפאת.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]