תלונה לרשות השניה לטלוויזיה ורדיו: ״הסתה של אייל ברקוביץ׳ נגד מצביעי הליכוד״ - 0404
תלונה לרשות השניה לטלוויזיה ורדיו: ״הסתה של אייל ברקוביץ׳ נגד מצביעי הליכוד״ פלאש 90

תלונה לרשות השניה לטלוויזיה ורדיו: ״הסתה של אייל ברקוביץ׳ נגד מצביעי הליכוד״

בהמשך לפנייתה של שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, ח״כ תא״ל במיל׳ מירי רגב לתנועת ״הליכוד״, שיגר הערב (ראשון) היועמ״ש של תנועת הליכוד עו״ד אבי הלוי – מכתב תלונה רשמי לרשות השניה לטלוויזיה ורדיו, בגין ״הסתה של מר אייל ברקוביץ׳ נגד מצביעי הליכוד״.

בפנייה נכתב: ״התבטאויותיו של מר ברקוביץ׳ אין חוסות תחת ההגנה של חופש הביטוי והעיתונות והן מהוות פגיעה חמורה ברגשותיהם של מצביעי הליכוד ובכבודם. הן נועדו להשפילם ולבזותם, לפגוע בליכוד ובנבחריו. סירובו להתנצל מעידה עד כמה גדול הזלזול שלו.

מרשתי דורשת כי תנקטו נגד קשת 12 ומר ברקוביץ׳ באמצעי הפיקוח והאכיפה העומדים לרשותכם על פי חוק הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו התש"ן-1990, למניעת שידורי הסתה אסורים, להבטחת שידור מידע מהימן, הוגן ומאוזן, ולהבטחת אתיקה בשידורים״.

השרה רגב הדגישה שנית בעניין זה הערב: ״עד שברקוביץ׳ לא יתנצל בפני מיליון וחצי ליכודניקים, נבחרי הליכוד והסיעה יימנעו מלהתראיין לתוכניתו״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]