אופטימיות זהירה בירושלים: מגמת הירידה בתחלואה נמשכת - 0404
אופטימיות זהירה בירושלים: מגמת הירידה בתחלואה נמשכת דוברות עיריית ירושלים

אופטימיות זהירה בירושלים: מגמת הירידה בתחלואה נמשכת

אופטימיות זהירה נרשמת הבוקר (ראשון) בירושלים בעקבות המשך המגמה של ירידה בנתוני התחלואה בקורונה בעיר. בסוף השבוע האחרון נוספו 485 נדבקים חדשים מהעיר, מדובר במספר הנמוך ביותר מזה חודש. 247 מתוך החולים המאומתים שהתגלו בסוף השבוע באים מהציבור החרדי. מספר החולים המאומתים בירושלים עומד כעת על 7465 מאומתים ושיעור המאומתים היומי עומד על 12%.

ממשיכה מגמת הירידה בשיעור המאומתים בשכונות חרדיות אחוז המאומתים מהמגזר החרדי בעיר עומד על 18.5%. 

בסה"כ נרשמה בשבוע האחרון ירידה של כ-25% בכמות המאומתים בעיר.

בישיבה השבועית שמקיים ראש העיר, הוחלט על הקמת מערך חקירות אפדימיולוגיות עבור תושבי העיר. לצורך כך יצאה עיריית ירושלים במבצע גיוס עובדים מכלל המגזרים על מנת לתת מענה אולטימטבי לציבור. החמ"ל ינוהל ע"י פרופ חן זמיר מנהלת מחוז ירושלים של משרד הבריאות.

בנוסף, סיום חגי תשרי: עיריית ירושלים סוגרת את האופציה להתפלל במוסדות חינוך. כל מוסדות החינוך יעברו חיטוי מלא ויהיו מוכנים לקליטת תלמידים ברגע שיוחלט על פתיחת מוסדות החינוך.

כמו כן, יפתחו היום בבירה 4 מתחמי בדיקות קורונה נוספים, בשכונות: הר נוף, רמת שלמה, בית וגן ורוממה. ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "נמשיך ונעשה את כל המאמצים על מנת למגר את הנגיף ולפתוח את העסקים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]