שר האוצר כ"ץ החליט: רו״ח יהלי רוטנברג ימונה לתפקיד החשב הכללי במשרד האוצר - 0404
שר האוצר כ פלאש 90

שר האוצר כ"ץ החליט: רו״ח יהלי רוטנברג ימונה לתפקיד החשב הכללי במשרד האוצר

שר האוצר ישראל כ"ץ, הודיע הבוקר (שישי) על מינויו של רו"ח יהלי רוטנברג, לתפקיד החשב הכללי במשרד האוצר. רוטנברג צפוי להחליף את רוני חזקיהו, שיסיים את תפקידו בסוף חודש אוקטובר.

רוטנברג כיהן בתפקיד סגן בכיר לחשב הכללי באוצר והיה ראש חטיבת המימון והאשראי וכן האחראי על המימון וביצוע תקציב המדינה ויחידת החוב במשרד האוצר. בשלוש השנים האחרונות כיהן בתור סמנכ״ל הכספים ומנהל הכספים הראשי של קבוצת בזק. רוטנברג, בן 46, בוגר תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים והינו רו״ח מוסמך.

כ״ץ: ״אני משוכנע כי יהלי רוטנברג ניחן בכל הכישורים הנדרשים כדי להתמודד עם האתגרים הגדולים העומדים בפני משרד האוצר ובפרט בפני החשב הכללי בתקופה מאתגרת זו. יהלי ביצע במהלך הקריירה הציבורית שלו שורה של תפקידים משמעותיים במשרד האוצר, אשר יסייעו בידו בניהול המשבר הכלכלי אותו אנו חווים לנוכח התפרצות נגיף הקורונה, בכל הקשור לתפקידו.

אני משוכנע שהוא ישתלב היטב במדיניות אותה אני מוביל כשר האוצר, שנועדה להבטיח את חוסנו ויציבותו של המשק הישראלי מחד, ויחד עם זאת לחבק את הציבור ובעלי העסקים, מתוך תחושה של ערבות הדדית, ולסייע להם ככל שנדרש לצלוח את התקופה הקשה עד לחזרת המשק לפעילות מלאה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]