ח"כ אשר על השתלחות פרופ' רביד בציבור החרדי: הכללות כאלו - אסור שייאמרו ע"י רופא - 0404
ח ויקיפדיה

ח"כ אשר על השתלחות פרופ' רביד בציבור החרדי: הכללות כאלו – אסור שייאמרו ע"י רופא

על רקע דיווחים כי פרופ' מוטי רביד נמצא בדרך לסיים את תפקידו כמנהל בית החולים מעייני הישועה בבני ברק, פתח רביד במתקפה חריפה על הציבור החרדי.

לדבריו: "קהל שלם שפורק עול בצורה כזו והורג אנשים", יש פה איזו מין התרסה של 'אני ואפסי עוד'. אנשים שהתחנכו לקבל הכל ולא לתת דבר במשך שנים וזאת אחת התגובות. אני לא חושב שיש פה מאפיינים דתיים דווקא. זה חינוך קלוקל של אוכלוסייה. הרבנים הנבונים צועקים ואומרים 'תפסיקו' אבל יש קהל שלא שומע".

ח"כ משה ארבל מש"ס הגיב לדברים הקשים: "הוא עשה הכללה מכוערת שראויה לכל גינוי. רבים וטובים בציבור החרדי שומרים על הנהלים ועל החיים של ההורים שלהם".

ח"כ יעקב אשר מיהדות התורה: "דבריו של פרופ' רביד חמורים מאוד ואין להם שום קשר לרפואה, הכללות כאלו אסור שייאמרו לא על ידי רופא ולא על ידי אחד אחר, אם זה מה שהוא חושב על הציבור החרדי למה הוא עובד שם במשך 20 שנה? הדבר היחיד שניתן לומר לזכותו הוא שהעומס בעבודה והתשישות הביאו אותו לאמירה האומללה הזו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web[email protected]