נמשכות המתקפות ההדדיות | הליכוד: "בושה שכחול לבן מאיימים בבחירות". כחול לבן: "נתניהו בפאניקה עמוקה ומדאיגה" - 0404
נמשכות המתקפות ההדדיות | הליכוד: לע"מ

נמשכות המתקפות ההדדיות | הליכוד: "בושה שכחול לבן מאיימים בבחירות". כחול לבן: "נתניהו בפאניקה עמוקה ומדאיגה"

נמשכות ההתקפות ההדדיות בין הליכוד לכחול לבן על רקע מחלוקות בנוגע לניהול משבר הקורונה וכן בנוגע להעברת תקציב המדינה לשנת 2021.

הליכוד: "לראש הממשלה נתניהו יש רקורד ארוך ומוכח בהחלטות כלכליות שהביאו את ישראל לשיאים. ראש הממשלה הביא יותר תקציבי מדינה מוצלחים מכל מנהיג עולמי אחר. הוא לא מתרגש מניסיון מביש של כחול לבן לחלץ את עצמם מקריסתם בסקרים. בושה שכחול לבן מאיימים בבחירות בעיצומו של משבר הקורונה בגלל פייק סקר אחד. שלושה סקרים ב-24 השעות האחרונות מראים שהליכוד שומר על כוחו. בינתיים, כחול לבן מתרסקים בכל הסקרים".

כחול לבן השיבו: ״המתקפה הישירה של נתניהו על כחול לבן בגין הדרישה החד משמעית לאשר את תקציב המדינה לשנת 2021 מבטאת פאניקה עמוקה ומדאיגה מאוד בנוגע ליכולת העמידה תחת לחץ הסקרים וכישלון הדוגמא האישית שלו ושל מקורביו בשמירה על בריאות הציבור.

כחול לבן תמשיך לעמוד על אישור תקציב ל-2021. כל נסיונות החבלה והפגיעה באזרחי ישראל יובילו לבחינה מחדש של מגוון אפשרויות פוליטיות מהן נמנענו עד כה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]