רעיית רה"מ צילמה סרטון הסברה לשירות הציבור: "לכן השתמשה בשירותי ספר" - 0404
רעיית רה אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

רעיית רה"מ צילמה סרטון הסברה לשירות הציבור: "לכן השתמשה בשירותי ספר"

גורמים מטעמה של רעיית רה"מ, שרה נתניהו, אישרו הבוקר (רביעי) כי אכן הוזמן ספר עבורה למעון, כאשר הדבר נעשה לטובת צילום סרטון הסברה לשירות הציבור.

מטעמה נמסר: "הגברת שרה נתניהו מקפידה באופן מחמיר על הנחיות משרד הבריאות. בתקופת הסגרים לא יצאה מביתה והיא מנהלת את שגרת עבודתה כפסיכולוגית ילדים בעיקר באמצעות פגישות זום ושיחות טלפון.

הגב' נתניהו מקפידה הקפדה יתרה שהיא ובני ביתה יעטו מסיכה, גם בתוך הבית, וכך גם עובדי המעון ונותני השירותים שמגיעים אליו. היא הקפידה על הכללים גם בראש השנה ובסוכות, וביום הכיפורים התפללה ברחוב ליד הבית.

כל מי שמבקר במעון ראש הממשלה יעיד שהגב' נתניהו לא רק עוטה מסיכה בעצמה בתוך הבית, אלא מבקשת מכולם לעשות זאת, וזהו גם המסר שביקשה להעביר לציבור. לפני חג הסוכות צילמה הגב' נתניהו סרטון הסברה לשירות הציבור בו קראה לכולם לעטות מסיכות. מאחר שהיא דמות ציבורית משפיעה ומדובר בסרטון הסברה לשירות הציבור, היא הניחה שניתן להשתמש בשירותי ספר, כפי שנהוג בערוצי הטלוויזיה.

הגב' נתניהו והספר עטו מסיכה וכפפות בזמן ששהו יחד והיא אף ביקשה מהספר להימנע משיחה מטעמי זהירות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]