הרמטכ"ל כוכבי בביקור בנהריה: "מודעים לקשיים הכלכליים בתקופה מורכבת זו. ניקח חלק גם בזה" - 0404
הרמטכ דובר צה"ל

הרמטכ"ל כוכבי בביקור בנהריה: "מודעים לקשיים הכלכליים בתקופה מורכבת זו. ניקח חלק גם בזה"

הרמטכ"ל אביב כוכבי ביקר היום (שלישי) בעיר נהריה בליווי מפקד פיקוד העורף, אלוף אורי גורדין וראש עיריית נהריה, מר רונן מרלי.
במהלך הביקור בעירייה הוצגה בפני הרמטכ״ל התכנית להתמודדות עם נגיף הקורונה בעיר הכוללת את ציר הזמן בניהול המשבר, מרכיבי מוכנות הרשות ותכנית ההסברה. כמו כן, הציג ראש העיר את הפעולות שנעשו לאחרונה לשיפור ברמת התחלואה בעיר בסיוע פיקוד העורף.

הרמטכ"ל כוכבי: ״ההתמודדות והטיפול בנגיף קורונה דורשים שלושה מפתחות מרכזיים – ציות, אכיפה וקטיעה מהירה של שרשראות ההדבקה. אני מתרשם מניהול העיר ומהמנהיגות המקומית בעיר נהריה גם בהקשרי הקורונה וגם בהיבטי המוכנות לחירום. צה״ל נמצא כאן לרשותכם, בכל האמצעים שלו ובכל מקום שיש לנו יתרון יחסי. אנחנו מודעים לקשיים הכלכליים שמציפה תקופה מורכבת זו. ניקח חלק גם בתחום זה".

ראש עיריית נהריה, מר רונן מרלי: "אני מלא ביטחון בצה"ל ובמפקדים שלו. יש לנו שיתוף פעולה הדוק ומקצועי עם פיקוד העורף לכל אורך הדרך. אני מרגיש שצה"ל נמצא כאן איתנו ובשבילנו, מסייע בצורה משמעותית במאבק בהתפשטות הקורונה. קיימת פעילות משותפת וחשובה של הרשות המקומית וצה"ל בקרב הקהילה ובימים האחרונים, ישנה מגמה של שיפור בתחלואה. לכן חשוב מאוד להמשיך ולגלות אחריות אישית, לשמור על כל הכללים וההנחיות בדרך לחזור מהסגר הזה כעיר ירוקה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]