טרופר ואדלשטיין סיכמו: תיבחן האפשרות להשבת אימוני הספורט הישראלי במהלך הסגר - 0404
טרופר ואדלשטיין סיכמו: תיבחן האפשרות להשבת אימוני הספורט הישראלי במהלך הסגר פלאש 90

טרופר ואדלשטיין סיכמו: תיבחן האפשרות להשבת אימוני הספורט הישראלי במהלך הסגר

היום (שלישי) התקיימה פגישה בין שר התרבות והספורט חילי טרופר ובין שר הבריאות יולי אדלשטיין בנושא הספורט הישראלי והחזרת האימונים במהלך הסגר.

הפגישה התקיימה באווירה חיובית ובמהלכה דרש שר התרבות והספורט כי כבר בסבב התיקונים הקרוב בממשלה של תקנות הסגר, תשונה התקנה הנוגעת לאימונים כך שאלה יוכלו לשוב. שר הבריאות אמר כי ככל שנראה ירידה משביעת רצון בתחלואה וככל שייפתחו ענפי משק אחרים, תשונה התקנה הנוגעת לאימונים.

סוכם כי צוותים מקצועיים משני המשרדים בשיתוף נציגי הספורט ידונו במתווה שיאפשר חזרת אימונים כעת ובהמשך גם המשחקים.

שר התרבות והספורט, חילי טרופר: "השר אדלשטיין גילה הבנה למצב הקשה אליו נקלע הספורט הישראלי בשל הסגר והבטיח לסייע במציאת פתרון קרוב. בפגישתנו הבהרתי כי ישנה חשיבות ברצף של פעילות הספורט ומחיר עצירת האימונים והמשחקים הוא עצום, גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה ספורטיבית.

המטרה והאחריות שלי היא להחזיר את הספורט הישראלי לפעילות במועד הקצר ביותר ולא אשלים עם סיטואציה בה הספורט הישראלי לא יתקיים. אעשה הכל כדי שהאימונים ישובו בהקדם האפשרי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]