להחלמה מקורונה: ראש מועצת שומרון ביקש להתפלל עבור הסנאטור שביקש ממנו לקבוע לו מזוזה - 0404
להחלמה מקורונה: ראש מועצת שומרון ביקש להתפלל עבור הסנאטור שביקש ממנו לקבוע לו מזוזה מועצה אזורית שומרון

להחלמה מקורונה: ראש מועצת שומרון ביקש להתפלל עבור הסנאטור שביקש ממנו לקבוע לו מזוזה

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן קרא היום (שני) בדף הפייסבוק שלו, להתפלל לרפואתו של הסנטור האמריקאי מייק לי שחלה בקורונה, וכן לרפואתו של נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ.

דגן כתב: "מייק לי הוא אחד הסנאטורים האוהדים שיש למדינת ישראל ולהתיישבות. האיש היקר הזה, הוא נוצרי אוהב ישראל כ"כ גדול – שהוא ביקש ממני לקבוע מזוזה בכניסה ללשכתו שבסנאט. קבעתי אותה עם ברכה והוא ענה 'אמן'.

את הבקשה לקבוע מזוזה הוא הסביר לי: 'ישראל חשובה לאזרחי ארה"ב. אני מרגיש קשר חזק לאדמת ארץ ישראל, הצבת המזוזה הזו היא סמלית, והיא מסמלת את הקשר בינינו'. לאחר תקיעת המזוזה בירכתי אותו: 'שעוד נזכה לקבוע עוד אלפי מזוזות בבתים בשומרון', והוא ענה: 'אמן'.

לצערי, בימים האחרונים הסנטור מייק לי חלהה בקורונה יחד עם נשיא ארצות הברית. אני קורא לכל עם ישראל להתפלל לרפואתו, וכמובן להתפלל לרפואת נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ, שאין אוהד ממנו לישראל".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן מקיים מזה שנים קשרים עם בכירים במפלגה הרפובליקנית ועם הבית הלבן. דגן היה מהפוליטיקאים הראשונים בישראל שהביעו תמיכה בדונאלד טראמפ לנשיאות ארה"ב, ואף הוזמן להשבעתו. הסנאטור מייק לי הוא אחד מעשרות חברי קונגרס וסנאטורים עמם עומד דגן בקשר באופן רציף ב-7 השנים האחרונות.

עם הסנאטור מייק לי הוא נפגש בסבבי הפגישות שקיים בבית הלבן ועם חברי סנאט וקונגרס בגבעת הקפיטול של מובילי דעת קהל רבים בוושינגטון בכדי להסביר ולקדם את החלת הריבונות על כלל ישובי יהודה ושומרון, וכדי לייצר כדבריו: "קואליציות בכל מקום למען ההתיישבות בשומרון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]