השרה גמליאל: "ייתכן שטעיתי בשיקול דעתי, מתנצלת בפני הציבור ואשלם את הקנס הנדרש" - 0404
השרה גמליאל: מרים אלסטר, פלאש 90

השרה גמליאל: "ייתכן שטעיתי בשיקול דעתי, מתנצלת בפני הציבור ואשלם את הקנס הנדרש"

הבוקר (שני) דווח כי השרה להגנת הסביבה גילה גמליאל אשר נדבקה בקורונה, שהתה ביום הכיפורים אצל הורי בעלה בטבריה וזאת על אף שהיא מתגוררת בתל אביב.

במסגרת חשיפת המקרה אף נטען כי גמליאל שיקרה בחקירה האפדימיולגית והסתירה פרטים. בתגובה, מקורביה טענו כי התגוררה בטבריה מתחילת הסגר, וביקרה בבית הכנסת בטבריה ביום הכיפורים בהתאם להנחיות שהתירו זאת.

מהשרה גמליאל נמסר: "פעלתי במגבלות הסגר כדי להמשיך בפעילותי הציבורית השוטפת ולאור היותי במקביל אם לבנות קטנות, והרצון שלי לשלב בין השניים. אני מבינה שבתקופה זו שבה קיימת חשיבות רבה לשמירה על אמון הציבור בהנחיות הממשלה, טעיתי בשיקול דעתי והיה מקום לנהוג אחרת. אני מבקשת להתנצל על כך בפני הציבור, ומודיעה שאשלם את הקנס הנדרש".

עוד נמסר מטעם דוברות השרה: "לידיעתכם: טרם הסגר השרה ובעלה קיבלו החלטה משפחתית לשהות בטבריה בדירה עם משפחה הגרעינית, כפי שנוהגים במהלך השנה ובחגים, וביצעו זאת בהתאם להנחיות המאפשרות "יציאה ממקום שהיה קבוע אחד למשנהו". השרה התפללה בבית הכנסת ביום הכיפורים לפי המתווה שפירסמה הממשלה תוך הקפדה על עטיית מסיכה. בניגוד לנטען, השרה שיתפה פעולה באופן מלא בחקירה האפידמיולוגית של משרד הבריאות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]