הצטרפו לשידור החי מבנייני האומה: מיזם ענק של ערוץ 20 עם מיטב האמנים - יוסף קרדונר, יצחק מאיר וביני לנדאו בהנחייתו של ידידיה מאיר - 0404
הצטרפו לשידור החי מבנייני האומה: מיזם ענק של ערוץ 20 עם מיטב האמנים – יוסף קרדונר, יצחק מאיר וביני לנדאו בהנחייתו של ידידיה מאיר

הצטרפו לשידור החי מבנייני האומה: מיזם ענק של ערוץ 20 עם מיטב האמנים – יוסף קרדונר, יצחק מאיר וביני לנדאו בהנחייתו של ידידיה מאיר

סוכות live – אמיר דדון, ביני לנדאו, נתן גושן, יונתן רזאל, יצחק מאיר, שולי רנד, אמיר בניון וגדולי הזמרים אצלך בסוכה –בשידור חי, ערוץ 20 במיזם ענק "ושמחת בביתך!" מידי ערב בשעה 20:15.

ושמחת בביתך. עיריית ירושלים וערוץ 20 לא מוותרים על שמחת החג שלכם, גם בימי הקורונה. במהלך כל ימי חול המועד, מדי ערב בשעה 20:15 הופעות ענק בבנייני האומה בירושלים עם מיטב האומנים אצלכם בשידור ישיר בסוכה. בשידור חי כאן באתר 0404.

מיזם "סוכות live" יפתח בקומזיץ יחודי עם הזמרים יוסף קרדונר, יצחק מאיר וביני לנדאו יחד עם אמנים נוספים בהשתתפות הרב ישראל מאיר לאו ובהנחייתו של ידידיה מאיר. בהמשך השבוע יופיעו אמנים רבים – ביום שני יופיע יונתן שיינפלד והזמר יונתן רזאל יארח את עמיר בניון בהופעה מרגשת.

ביום שלישי של חול המועד יופיעו האמנים צמד ילד, אלישע ברינבאום ומיד אחריהם הזמר שולי רנד יארח את אמיר דדון. ביום רביעי נאור כרמי והתזמורת העממית יארחו את נתן גושן ואהרן רזאל, בהשתתפות פרחי ירושלים והרבנית ימימה מזרחי.

ביום חמישי ליל הושענא רבה יופיעו הזמרים עקיבא ומרדכי בוימל בהשתתפות הרב שמואל אליהו. סדרת האירועים תחתם במוצאי שמחת תורה בהקפות שניות משמחות במיוחד עם קובי ברומר שיארח את ירון בר.

ההופעות ישודרו בשידור חי בערוץ ובאתר 20, כאן באתר 0404, בזום וברשתות החברתיות ובאתרים נוספים.

"היה חשוב לנו ששמחת החג תגיע לכולם, בצורה הטובה ביותר", אומר אבי שמידט מנכ"ל ערוץ 20 וממארגני המיזם "ההופעות מושקעות מאד, מידי ערב מיטב האומנים יגיעו לכל סוכה וסוכה. השידורים יהיו במגוון מדיות ככה שכל אחד יוכל להצטרף אלינו מהיכן שנוח לו – טלויזיה בערוץ 20, רדיו בקול חי, במגוון אתרי אינטרנט וברשתות החברתיות – רק תפתחו ותצטרפו. אירגנו לכם שמחת חג אדירה, הקורונה לא תפחית משמחות החג של כל שנה ושנה, מבטיחים".

האירוע קיבל את תמיכתה של עיריית ירושלים למען שמחת החג של תושבי הבירה ושל כל אזרחי ישראל בדחיפתם של ראש העירייה משה ליאון וסגנית ראש העיר חגית משה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]