הליכוד: כחול לבן זורעים תוהו ובוהו רק כדי לקושש קולות משמאל עבור מפלגתם הקורסת - 0404
הליכוד: כחול לבן זורעים תוהו ובוהו רק כדי לקושש קולות משמאל עבור מפלגתם הקורסת לע"מ

הליכוד: כחול לבן זורעים תוהו ובוהו רק כדי לקושש קולות משמאל עבור מפלגתם הקורסת

בחשבון הטוויטר של מפלגת הליכוד פורסם לפני זמן קצר (ראשון) ציוץ בתגובה לכתבה שפורסמה ב"הארץ" תחת הכותרת "בכחול לבן הבינו שלא יגיעו לרוטציה עם נתניהו".

בפתח הידיעה ששותפה תוארה מפלגת כחול לבן כ"מדממת": "הפגנת העצמאות הזו לא נועדה למנות פרקליט, אלא להזכיר לקהל בוחרי המפלגה שמדממת מנדטים בסקרים ככבשה שנשחטה זה עתה, כי היא חיה. עדיין".

בציוץ מטעם הליכוד נכתב: "אפילו "הארץ" מבינים שכחול לבן שוברים את ממשלת האחדות וזורעים תוהו ובוהו בזמן מצב חירום לאומי רק כדי לקושש קולות משמאל עבור מפלגתם שקורסת בסקרים.

אנחנו קוראים לכחול לבן להפסיק עם פוליטיקה קטנה ולחזור לאחריות לאומית כדי להציל את חייהם של אזרחי ישראל ולסייע במאבק בקורונה".

בתגובה כתבו בכחול לבן: "תוהו ובוהו זורעים מי שלא מעבירים תקציב ל-2021 ממניעים לא ענייניים. כל עוד זה לא נעשה – הליכוד לא מעוניין בשום דבר מלבד הישרדות פוליטית ששוכחת את טובת האזרחים מאחור".

בליכוד לא נותרו חייבים והשיבו: "כחול לבן ממשיכים לדחוף לבחירות בניגוד לרצונם של רוב אזרחי ישראל ובזמן שראש הממשלה נתניהו עובד מסביב לשעון כדי להציל חיים ולהילחם בקורונה.

אנו חוזרים וקוראים לכחול לבן לפעול באחדות לאומית ולעזור בסיוע כלכלי לאזרחי ישראל במקום לעסוק בפוליטיקה קטנה עבור מפלגתם שקורסת בסקרים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]