ח"כ חיימוביץ': "יש קבוצה בכחול לבן שחושבת על אופציה של פירוק השותפות עם הליכוד" - 0404
ח עדינה ולמן, דוברות הכנסת

ח"כ חיימוביץ': "יש קבוצה בכחול לבן שחושבת על אופציה של פירוק השותפות עם הליכוד"

יו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה, חברת הכנסת מיקי חיימוביץ' (כחול לבן) אשר השתתפה לאחרונה בהפגנת השמאל בתל אביב, אמרה לפני זמן קצר כי יש קבוצה במפלגת כחול לבן אשר חושבת על אופציה של פירוק השותפות עם הליכוד.

ח"כ חיימוביץ': "יש בימים האחרונים קבוצה הולכת וגדלה בכחול לבן שחושבת בהחלט על אופציה של פירוק אחראי של השותפות עם הליכוד". חיימוביץ' הוסיפה כי מטרתם "לא לוותר על מוקדי הכוח, אבל לפעול להחלפת נתניהו". על דבריה הגיבו "הדגלים השחורים" בתמיכה וקראו לה ולח"כים אחרים לפרק את ממשלת האחדות.

זאת לאחר שבימים האחרונים הועברו מכתבים מטעם פעילי ליכוד ליו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר, הקוראים לפטר את ח"כ חיימוביץ' מתפקידה כיו"ר ועדה. הפעילים כתבו: "כידוע ח"כ מיקי חיימוביץ' היא חלק ממחאת האנרכסיסטים.

כך יוצא שקולם של האנרכסיסטים נשמע בכנסת מבלי שקולות כולם ישמעו בצורה שיוויונית. יו"ר הועדה מתנהגת כמו דיקטטורית, כמו שופטת בבית משפט".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]