דו״חות לא יעצרו אנרכיה כי יש מי שמשלם - חובה לשנות אסטרטגיה | זה הפתרון! - 0404
דו״חות לא יעצרו אנרכיה כי יש מי שמשלם – חובה לשנות אסטרטגיה | זה הפתרון! שלמה מור, 0404

דו״חות לא יעצרו אנרכיה כי יש מי שמשלם – חובה לשנות אסטרטגיה | זה הפתרון!

מאות דו״חות חילקה משטרת ישראל במוצאי השבת לאנרכיסטים שהפגינו במקומות שונים בארץ וכפי שהבהירה – סיכנו את בריאות הציבור, בעיקר בתל אביב, והפרו את הסגר והחוק. עשרה נעצרו והם צפויים להשתחרר. כרגיל.

קנסות לא ימנעו אלימות ואנרכיה והמשך הפצת הנגיף. אלה שנקנסים מקבלים את הכסף מארגוני שמאל הזויים ובזויים והדבר כלל אינו מפריע להם להמשיך ולבצע עבירות דומות. קנס של 500 ש״ח כלל לא עושה עליהם רושם. מי שרוצה להבין כיצד השיטה עובדת, מוזמן לשמוע את ההקלטה של ח״כ אלי אבידר, מעודד אותם להפגין ומבהיר להם שיש מי שישלם את הקנסות. במקרה הרע מדובר בשוחד, במקרה הפחות רע – סיקור אוהד ועידוד אזרחים לעבור על החוק.

הפתרון היחידי למנוע את המשך הפצת הנגיף וסיכון בריאות הציבור הוא מעצר מארגני המחאות הבלתי חוקיות ומעצר אלה שמשלמים עבורם את הקנסות ובכך מעודדים אותם לעבור על החוק. בנוסף, יש לפתוח לכולם תיקים פליליים ולזרוק אותם מאחורי סורג ובריח. רק ככה ימנעו בישראל את סיכון החיים של כולנו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]