סמוטריץ': "הסיפור של הערב - עבריינים אנרכיסטים יצאו בכוונה תחילה להפר את החוק ולהתעמת עם המשטרה" - 0404
סמוטריץ': עדינה ולמן, דוברות הכנסת

סמוטריץ': "הסיפור של הערב – עבריינים אנרכיסטים יצאו בכוונה תחילה להפר את החוק ולהתעמת עם המשטרה"

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' סיכם לפני זמן קצר (מוצ"ש) את ההתרחשויות הערב במחאות האנרכיסטים בתל אביב, בהן נעצרו עשרות מפרי הנחיות ונרשמו מאות דו"חות.

סמוטריץ' כתב בציוץ שפרסם בטוויטר: "‏הסיפור של הערב פשוט, ושאף אחד לא יעבוד עליכם עם נרטיב שקרי: כמה אלפי עבריינים אנרכיסטים יצאו בכוונה תחילה להפר את החוק, להתריס נגד הוראות הבריאות, ולהתעמת עם המשטרה שנדרשת לאכוף אותם, ומקבלים גיבוי מטורף מתקשורת שמאלנית מוטה וחסרת אחריות שלא מנסה אפילו לשמור על מראית עין מקצועית.

יודגש: לא מדובר באזרחים נורמטיבים שנעים על הגבול הדק שבין חוק לדמוקרטיה בפעילות מחאה לגיטימית (כפי שקורה מעת לעת בדמוקרטיה), אלא בעבריינים שהתארגנו קולקיטיבית, במודע, במוצהר ומראש, כדי לרמוס את החוק ברגל גסה וחסרת אחריות ולסכן את מדינת ישראל, בריאותה וכלכלתה, ואת המאבק בקורונה".

עוד כתב סמוטריץ': "אני מגנה את העבריינים, מגבה את המשטרה במשימתה החשובה והמורכבת לאכוף את החוק וקורא לה לעשות זאת בנחישות ובאגרוף ברזל כפי שנדרש מול עבריינים מהסוג הזה, להתעלם ולא להיבהל מעיתונאים ופוליטיקאים צבועים שמתייצבים לצד העבריינים ומאיימים לשרוף את המועדון על יושביו ולחסל את הדמוקרטיה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]