ח"כ זוהר: "הארס, השנאה והפלגנות של יש עתיד פוגעים בכל אזרחי ישראל" - 0404
ח יונתן זינדל, פלאש 90

ח"כ זוהר: "הארס, השנאה והפלגנות של יש עתיד פוגעים בכל אזרחי ישראל"

יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר התייחס לפני זמן קצר (רביעי) לפנייתה של ח"כ אורנה ברביבאי ליו"ר הכנסת יריב לוין בבקשה לסיים את כהונתו כסגנו, בשל דבריו על ח"כ ר'דיר מריח.
 
ברביבאי כתבה בפנייתה ללוין: "התנהגותו והתבטאותו הלא ממלכתית של ח"כ מיקי זוהר בעת ניהול מליאת הכנסת כנגד ח"כ מריח וח"כים נוספים, הינה בוטה, פוגענית ואינה תואמת את חובתו להיות ממלכתי ולכבד את הכללים הנהוגים כיושב ראש המליאה".
 
על בקשתה הגיב ח"כ זוהר: "הארס, השנאה הפלגנות והגישה ההרסנית של יש עתיד היא זו שפוגעת בכל אזרחי ישראל. לא היה מדובר בשיר ערש אלא במופע שנאה חסר תקדים המלווה במילים נמוכות, דוחות ולא מכובדות כלפי ראש הממשלה ונבחרי הליכוד. בחרתי להביע את דעתי על הנאום המבחיל ואיני מתחרט".
 
ביחס לדברי מריח כתב מוקדם יותר זוהר בטוויטר: "רצה הגורל שבשעת לילה מאוחרת מאוד יצא לי לנהל את הדיון במליאה מתוקף תפקידי כסגן יו"ר הכנסת. אנשי יש עתיד עלו לדוכן בזה אחר זה ופיזרו ארס ושנאה בלי גבול עד לרגע בו ח"כ מריח עלתה לדוכן לשיר לבנה שיר ערש. ובכן לא היה מדובר בשיר ערש אלא שהיה מדובר במופע שנאה חסר תקדים מלווה".
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]