מסיבה רבת משתתפים התקיימה בעסק לשטיפת רכבים בישוב אזור - 6 נעצרו - 0404
מסיבה רבת משתתפים התקיימה בעסק לשטיפת רכבים בישוב אזור – 6 נעצרו דוברות המשטרה

מסיבה רבת משתתפים התקיימה בעסק לשטיפת רכבים בישוב אזור – 6 נעצרו

בהמשך למאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה חשפו אמש יחידת אתגר בלהב 433 ושוטרי מחוז תל אביב, מסיבה רבת משתתפים שהתקיימה בעסק לשטיפת רכבים בישוב אזור, בניגוד למגבלות שנקבעו בחקיקה שתכליתן מניעת התפשטות נגיף הקורונה.

במהלך הפעילות אותר במקום מפר בידוד ונרשמו למעלה מ-50 דוחות לנוכחים במקום בגין הפעלת מקום ציבורי שהפעלתו נאסרה, יציאה ממקום מגורים לפעולה שאינה מותרת והפרת בידוד. כמו כן 6 נעצרו לחקירה באזהרה בסיומה שוחררו ונגד בעל העסק נפתח תיק פלילי.

במסגרת פעילות פיקוח ואכיפת הגבלות למניעת התקהלות אסורה, ובעקבות מידע שהתקבל בזמן אמת הגיעו כוחות משטרה לעסק והבחינו בעשרות אנשים חוגגים במסיבת יום הולדת בניגוד להנחיות משרד הבריאות, תוך הפרה בוטה של הסגר כשהם נמנעים משמירה על ריחוק חברתי ומעטיית מסכות.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תפתח בחקירה פלילית נגד אזרחים שבחרו להתעלם ביודעין מהנחיות משרד הבריאות, כשהם רואים לנגד עיניהם את תועלתם האישית מתוך כוונה להטעות את רשויות האכיפה.

אנו פונים לציבור האזרחים ומבקשים להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות בנושא, שכן התעלמות מהן וזלזול בהן משבשים את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. מפרי צווי הבידוד של משרד הבריאות אף עלולים להפיץ את הנגיף, להדביק ולסכן את חייהם של אזרחים נוספים ללא ידיעתם.

משטרת ישראל תפעל על מנת למצות את הדין עם כל מי שיבחר להתעלם מהוראות משרד הבריאות ויגרום במעשיו, ברשלנות או במתכוון, לסיכון של התפשטות נגיף הקורונה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]