עם שלם נמצא בסגר מלא, משפחות אבלות על מתים והשמאל מצפצף על כולם ומסכן חיים בהפגנות - 0404
עם שלם נמצא בסגר מלא, משפחות אבלות על מתים והשמאל מצפצף על כולם ומסכן חיים בהפגנות מוטי קסטל, ערוץ 20

עם שלם נמצא בסגר מלא, משפחות אבלות על מתים והשמאל מצפצף על כולם ומסכן חיים בהפגנות

זה כבר הרבה מעבר לבלתי נתפס. זו כבר לא עצימת עיניים, אלא סיכון חיי אדם במפורש, במודע.

עם שלם יושב סגור ומסוגר בביתו ושומר על ההנחיות מצילות החיים. עם שלם בסגר. סגר מלא. יום כיפור הולך להיות כיפור של ממש – כולם בבתים. אין יוצא ואין נכנס. בתי הכנסת יהיו סגורים ומסוגרים – כשני מיליון רגילים לפקוד אותם בחגים. לראשונה, זה לא יקרה.

כולם מבינים. כולם מקבלים. משפחות רבות אבלות בדקות אלה על יקיריהן שהלכו לעולמם מהנגיף הנורא. הקורונה לא פוסחת על מי שלא נזהר. נחשפת – נדבקת. אין משחקים. כדי למנוע תחלואה המונית, כולנו נותנים כתף. משלמים מחיר יקר, משלמים בעסקים, בחיים הפרטיים ונלחמים יחד למען הבריאות ובבחינת ״כל המציל נפש אחת מישראל, מעלה עליו הכתוב כאילו קיים עולם מלא״.

לא כך הדבר עם האנרכיסטים ההזויים, המקבלים גיבוי מיועמ״ש רודף. הם מתכנסים באלפים, שמים קצוץ על ההנחיות ומסכנים את החיים של כולנו.

אם אי אפשר להפסיק את הצרעת הזאת – יש לסגור את הממשלה הנוכחית ולנסות להרכיב אחת חדשה. לא ייתכן שהקומץ המסוכן הזה יסכן עם שלם. פשוט לא ייתכן. (צילום מהארכיון: הפגנה בבלפור).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]