ח"כ זוהר על החוק להגבלת ההפגנות: "ללא הסכמת האופוזיציה - לא נוכל להעביר את החוק היום" - 0404
ח דוברות הכנסת

ח"כ זוהר על החוק להגבלת ההפגנות: "ללא הסכמת האופוזיציה – לא נוכל להעביר את החוק היום"

יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר, אמר הבוקר (שישי) בדיון בוועדת החוקה בנושא הגבלות ההפגנות: "אין אפשרות לסיים את החוק היום בכנסת ללא הסכמת האופוזיציה. אתמול נערכו מעל 60 הלוויות של חולי קורונה. אנחנו לקראת קפיצה משמעותית בתמותה ומקבלים מסרים שאם יבואו אלפים לבלפור, אלפים יבואו לבתי הכנסת להתפלל בכיפור.

כל מי שטוען שזה שטויות יישפט בבית דין של מעלה. יש מי שרוצים שההפגנות יימשכו כי זה מגביר את התמותה. אם החוק לא יעבור ובית המשפט העליון יקבל החלטה שהוא לא מאשר את התקנות לארבעה ימים, יתרחש פה אסון אפידמיולוגי שלא חלמנו".

ח"כ אלי אבידר (ישראל ביתנו) התפרץ לדבריו: "מאיפה הבאת את זה? אל תשחק במוות של אנשים. אתה חולה נפש". ח"כ זוהר הגיב: "אל תהיה טיפש".

ח"כ יואב סגלוביץ' (יש עתיד תל"ם): "יו"ר הקואליציה הוא גיבור של רפש, מטיח האשמות דמגוגיות מופרכות. העובדה היא שהסגר לא תלוי בחוק שלפנינו. לומר זאת זו רעות והבל רוח. הציבור עוד עלול להתבלבל מדברי הבלע האלו. הסגר ייכנס ב-14:00 והכלכלה תושבת".

דוברות הכנסת

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]