רה"מ: ההפגנות האנרכיסטיות עוזרות לנו פוליטית אך מדובר במדגרות קורונה - 0404
רה חיים צח, לע"מ

רה"מ: ההפגנות האנרכיסטיות עוזרות לנו פוליטית אך מדובר במדגרות קורונה

ראש הממשלה נתניהו מוסר כעת הצהרה לתקשורת על רקע הסגר הכללי שיוטל מחר על אזרחי ישראל.

רה"מ: "צעדי הסגר אינם קלים אבל הצלת חיים קודמת לכל. זוהי שעת חירום לאומית. אנחנו בשיאה של מלחמה מתמשכת – מלחמת הקורונה. גם אצלנו המגפה צפויה לגבות מחיר כבד נוסף בחיי אדם. צר לי אך זו האמת.

יש כלל אחד פשוט – כשאתה פותח את הכלכלה, התחלואה עולה. לצערי, עם הסרת המגבלות נוצר בהדרגה רפיון בהקפדה על הוראות הבריאות. מי שהובילו את זה היו פוליטיקאים פופוליסטים.

יש גבול לכל תעלול, מדובר כאן בחיי אדם. מערכת הבריאות נאנקת. מספר החולים קשה עולה וכך גם מספר המתים. זה מחיר נורא למשפחות שלהם ולכולנו.

לצערי מי שהוביל למצב הזה היו פוליטיקאים פופוליסטיים, מקהלת 'הכל סבבה'. שמעתי את יאיר לפיד הערב בזמן חירום לאומי מכרסם במאבק ומסכן את חייהם של אזרחי ישראל.

אני פועל לכך שיהיה חיסון בישראל כמה שיותר מהר, יש אור בקצה המנהרה. זה קשה, זה ייקח עוד זמן, אבל זה יוציא אותנו מהמצב הזה. היו התלבטויות אמיתיות כי חלק מהמומחים אמרו לנו שאפשר לחיות בלי סגר, אך מערכת הבריאות לא עומדת בזה.

אומרים שאני רוצה את הסגר כדי לעצור את ההפגנות – זה מגוחך. ההפגנות האנרכיסטיות, ההזויות האלה, רק עוזרות לנו פוליטית.

הטענה כי הסגר יעלה לנו מליארדים היא חסרת בסיס".                            

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]