לקראת תפילות כיפור | 25 מיליון שקלים יוקצו להכשרת שטחי תפילה בשטחים פתוחים - 0404
לקראת תפילות כיפור | 25 מיליון שקלים יוקצו להכשרת שטחי תפילה בשטחים פתוחים דוברות ש"ס

לקראת תפילות כיפור | 25 מיליון שקלים יוקצו להכשרת שטחי תפילה בשטחים פתוחים

שר הפנים, אריה דרעי ושר האוצר, ישראל כץ, סיכמו הערב (חמישי) על העברה מיידית של 25 מיליון שקלים לרשויות מקומיות, לשם הכנת הצללות, תאורה, כיסאות למתפללים, מאווררים, מצננים ותאורה באזורים פתוחים שישמשו לתפילות ביום הכיפורים ובשאר ימי הסגר.

השר דרעי: ״אני פונה לראשי הרשויות להתקין בכסף שיועבר להם הצללות, תאורה, כיסאות למתפללים, מאווררי חוץ, מצננים וכל דבר שיכול לאפשר תפילה בשטחים הפתוחים כדי לשמור על בריאותם. אני פונה לכל המתפללים, אנא, התפללו בחוץ. אנחנו עושים הכל כדי להקל על התפילות בחוץ בימים החמים, אך תפילות בשטח פתוח בטוחות יותר בריאותית. גדולי ישראל, הרבנים ואני קוראים להתפלל בחוץ כדי לשמור על בריאותכם. גם אני אתפלל בחוץ. ביחד ובהתנהגות אחראית נשמור על בריאותנו. אני רוצה להודות לשר האוצר, ישראל כץ, שנרתם לכך ומאחל לכולם בריאות טובה, כתיבה וחתימה טובה״.

בשעה הקרובה ישלחו מכתבים לראשי הרשויות בכל הארץ שמודיעים על העברת התקציב לשם הכשרת אזורי תפילה באזורים הפתוחים. (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com