זו התשובה שקיבל בועז גולן לאחר שביקש ממנדלבליט להתראיין לתכניתו בערוץ 20 - 0404
זו התשובה שקיבל בועז גולן לאחר שביקש ממנדלבליט להתראיין לתכניתו בערוץ 20 אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

זו התשובה שקיבל בועז גולן לאחר שביקש ממנדלבליט להתראיין לתכניתו בערוץ 20

אמש, פנה בועז גולן, הבעלים של חדשות 0404 ומגיש התכנית ״האולפן הפתוח״ בערוץ 20 ליועמ״ש אביחי מנדלבליט וביקש לקיים עמו ראיון.

גולן, פנה למשרד המשפטים וביקש לתאם עמו ראיון, וכך כתב בפנייתו: ״אשמח לתאם מועד לריאיון עם היועמ״ש, ד״ר אביחי מנדלבליט, בתוכניתי ״האולפן הפתוח״ בערוץ 20. התכניות משודרות בשידור חי, אך אפשרי גם לקיים ריאיון בהקלטה. אשמח לקיום הריאיון לאחר יום כיפור. אודה לתיאום״.

אחה״צ קיבל גולן תשובה ממנדלבליט בזו הלשון: ״בועז שלום, כרגע אין אפשרות, תודה רבה על ההצעה״.

בועז גולן: ״ראיתי השבוע את תגובת משרד המשפטים לדברים שאמר חברי שמעון ריקלין, כי סרב להפגש עם מנדלבליט. הם טענו כי היועמ״ש מקבל כל אחד המבקש להפגש עמו. מנדלבליט נוהג להתראיין במקומות נוחים וביקשתי לתת לו את כל הבמה לענות לשאלות שעם ישראל רוצה לשמוע תשובות עליהן. היועמ״ש, לצערי, מתחמק מראיונות במקומות שבהם ישאלו אותו, בצורה מכובדת מאוד, שאלות ענייניות. כך לא אמור להתנהל פקיד בכיר. פקיד בכיר לא אמור לבחור אצל מי יתראיין. או שיסרב לכולם או שיתראיין אצל כולם.

הבחירה שלו מוכיחה שיש לא מעט נושאים שעליהם אין לו מה לענות. אני קורא לו שוב לשקול את פנייתי ולהשיב לה בחיוב. כל מרואיין שהגיע אליי יעיד כי תמיד הייתי מכבד וענייני. מעולם לא תקפתי או סתמתי למישהו את הפה. החלטתי לתת פומבי לפנייתי זאת, כדי שישקול שוב את בקשתי״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]