גורם במוא״ז לב השרון: ״עבירות הבנייה של ליאת בן ארי במושב חרות לא יוכשרו - זה יוביל לצו הריסה״ - 0404
גורם במוא״ז לב השרון: ״עבירות הבנייה של ליאת בן ארי במושב חרות לא יוכשרו – זה יוביל לצו הריסה״ 0404

גורם במוא״ז לב השרון: ״עבירות הבנייה של ליאת בן ארי במושב חרות לא יוכשרו – זה יוביל לצו הריסה״

גורם במועצה האזורית לב השרון, שבתחומה מצוי מושב חרות וביתה של ליאת בן ארי, אומר לחדשות 0404 כי לא ייתכן מצב שבו יאושרו בדיעבד עבירות הבנייה שביצעה לפני כ-16 שנה ואשר נחשפו לראשונה כאן בחדשות 0404 ובערוץ 20.

לאחר שבראש העין החליטו לאשר את הפיצול (ערעור הוגש בעניין – ראו ידיעה נפרדת), אומר הגורם לחדשות 0404: ״אל תקישו מסיפור אחד לסיפור אחר. נעשו עבירות בנייה בביתה במושב חרות ומשום מה טיפול שהחל בנושא לפני שנים רבות, נעצר ולא נעשה מאז דבר. האירוע לא פוקח ואת זה צריך לבדוק״.

״בכל מקרה״, אומר הגורם ומוסיף: ״עבירות הבנייה של ליאת בן ארי במושב חרות לא יוכשרו. אי אפשר להכשיר עבירות בנייה שסומנו ע״י פקח ולא טופלו מעולם. זה לא יכול לעבור. כאן לא מדובר בהכשרת פיצול או האירוע שאתה מציג לי מראש העין. יש כאן כמה דברים של בנייה בלתי חוקית והדבר יהיה חייב להתכנס לאכיפת החוק. אי אפשר כעת להתעלם מזה. אכן, מאחר וכפי שציינתם מדובר בקרקע של המנהל, אין כאן התיישנות והעבירה קיימת ומתמשכת. אני לא זה שצריך לומר האם הדבר יוביל לכתב אישום, אבל לבטח הוא חייב להוביל לצו הריסה וכך אני משוכנע שיהיה״.

כזכור, חשפנו כי ליאת בן ארי ביצעה כמה עבירות בביתה הפרטי: קירוי פרגולה וקירוי בגג רעפים במקום אסור. קיים גם חשש לפיצול באזור המרתף.

0404

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com