אין לו גבולות | תראו מה דורש מנדלבליט ומה הוא עצמו עושה - פשוט מדהים! - 0404
אין לו גבולות | תראו מה דורש מנדלבליט ומה הוא עצמו עושה – פשוט מדהים! יונתן זינדל, פלאש 90

אין לו גבולות | תראו מה דורש מנדלבליט ומה הוא עצמו עושה – פשוט מדהים!

לאיש הזה אין גבולות. הוא מצפצף על כולנו ומרוב שהוא מתערב בכל סוגיה, הוא מאבד כל כיוון.

בשבוע שעבר התראיין היועמ״ש ומ״מ פרקליט המדינה (להזכירכם, אותו אדם) לעיתון מקור ראשון. בין השאר אמר מנדבליט לעיתון: ״מה שאמרתי לח"כים ולשרים היה שאתם הפוליטיקאים לא יכולים להתעסק בזה כי ההפגנות הן נגדכם״.

אותו מנדבליט, ששקוע עד צוואר בניגודי עניינים, אומר לפוליטיקאים שאין להם שום אפשרות לדון בנושאי הפגנות כי הם מצויים בניגוד עניינים.

זו כבר לא הטלת מים מהמקפצה – זה הרבה מעבר לכך. מנדלבליט עצמו שקוע בניגוד עניינים בנושאי ההפגנות. מנדלבליט הוא האיש המוביל בישראל בהפגנות נגדו. מאות הפגנות נערכו בכיכר גורן נגדו (שמאל וימין) ורק בשלושת הימים האחרונים נערכו 3 הפגנות בפתח ביתו בפתח תקווה.

כיצד אותו איש שמסתכל לנו בפנים ואומר לנו מפורשות שמי שמפגינים נגדו לא יכול להתעסק בהפגנות, מתעסק ישירות בהפגנות, מתערב, דורש לקבוע מה שנראה לו, מוציא הודעות לשרים ולחכ״ים בעניין והודעות לתקשורת. מנדלבליט, שראשו תקוע בהפגנות נגדו בביתו שלו, עוסק רוב היום בהפגנות.

האיש הזה, ללא גרם של יושרה, חייב לעוף הביתה. נבחרי הציבור חייבים לסיים את דרכו כיועמ״ש וכמ״מ פרקליט המדינה. אין הזיה גדולה מזו.

מקור ראשון

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com