בועז גולן: החל מהערב אשב עם מסכה בתכניתי בערוץ 20 וכך גם אורחיי - 0404
בועז גולן: החל מהערב אשב עם מסכה בתכניתי בערוץ 20 וכך גם אורחיי ערוץ 20

בועז גולן: החל מהערב אשב עם מסכה בתכניתי בערוץ 20 וכך גם אורחיי

בועז גולן, מגיש התכנית "האולפן הפתוח" בערוץ 20 מדי ערב ב-22:00, הודיע כי החל מהערב (רביעי) ישב עם מסכה במהלך התכנית ויסירה לרגע רק בעת שעליו לדבר. גולן הודיע כי כך יפעלו גם אורחיו בתכנית.

בציוץ בטוויטר כתב גולן: "השר יועז הנדל צודק! החל מהערב אשב בתכנית שלי עם מסכה וכך גם אורחיי. מי שידבר, יוכל להסיר לרגע. עלינו לשמש דוגמא. רק בריאות לכולנו, זה הכי חשוב".

את הדברים כתב בתגובה לקריאתו של שר התקשורת, יועז הנדל: "קורא לערוצי הטלוויזיה לשמש דוגמא אישית ולשבת עם מסכות באולפנים כל עוד לא מדברים, מי שמדבר יוריד מסכה. על אישי ציבור ואנשי תקשורת לשמש דוגמא אישית ליצירת נורמה.

אנחנו כבר חצי שנה מתחילת הקורונה, ועדיין הציבור בחלקו לא הפנים את חובת עטיית המסכה. דוגמא אישית, מראית עין ונראות ציבורית הם חלק מהכלים להתמודד עם המגפה. חובה ערכית על כל מעצבי דעת הקהל להעביר את המסר על חשיבות לבישת המסכות. ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com