חברת ארקיע חוזרת לטיסות בינלאומיות החל מה-2 באוקטובר - 0404
חברת ארקיע חוזרת לטיסות בינלאומיות החל מה-2 באוקטובר 0404

חברת ארקיע חוזרת לטיסות בינלאומיות החל מה-2 באוקטובר

"ארקיע מסתערת על השמיים": חברת ארקיע הודיעה היום (רביעי) על חזרה לטיסות בינלאומיות החל מהשני באוקטובר, וכן חזרה לטיסות הפנים החל מה-11 באוקטובר.

החברה תציע בחג הסוכות טיסות וחבילות נופש לשלושה יעדים בינלאומיים – בהם רודוס, כרתים ובלגרד; ובהמשך החודש תפעיל החברה טיסות לאתונה וסלוניקי ותפתח יעדים נוספים, ככל שייפתחו מדינות ירוקות נוספות לישראלים.

בהודעת ארקיע נכתב: "המחירים לאוקטובר יוצעו ל-3/4/7 לילות, במחירים החל מ-239 דולרים לטיסה, ו-349 דולרים לחבילת נופש. כמו כן, החברה פרסמה לו"ז טיסותיה לאילת החל מה-11 באוקטובר, בו תפעיל חמש טיסות יומיות במטוסי האמבראר והאירבס לנמל התעופה רמון, החל מ-99 ש"ח לכיוון".

גדי טפר יו"ר החברה: "אני שמח ונרגש להוביל את ארקיע לאחר שישה חודשים של הפסקת פעילות לשוב לשמיים, ולהוביל חזרה את ארקיע למקום מרכזי בתעופה הישראלית. עשינו מאמצים רבים על מנת שנגיע לשלב הזה ובהזדמנות זו אני רוצה להודות למשפחת נקש, לאבי חורמרו, לשותפים, לאבי אדרי וההסתדרות ולעובדי ארקיע שנכנסו מתחת לאלונקה על מנת להגיע לרגע זה".

ירון אמזלג מנכ"ל החברה: "ארקיע עומדת לשוב לפעילות וזו בשורה גדולה לתעופה הישראלית, הייתה פה תרומה גדולה של כל הצדדים ובכלל זה בעלי המניות, העובדים, ההיסתדרות, משרד האוצר והמערכת הבנקאית. שובו לטוס ארקיע!".

לדברי עוז ברלוביץ', מנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל: "החברה ערוכה להפעלת המטוסים ליעדי הנופש במהלך חג הסוכות. בימים אלו אנו נמצאים בעיצומה של הכשרת צוותי הקרקע והאוויר, והתאמת נהלי משרד הבריאות לרווחת ובריאות לקוחותינו. אנו מוכרים דרך אתר האינטרנט, בו ניתן יהיה לרכוש טיסות וחבילות לכל יעדי החברה בהנחות משמעותיות. פתחנו מחדש את מרכז הזמנות שיישוב ויפעל במתכונת מצומצמת.

החברה תפעיל בקווים את מטוסי האמבראר 195 והאירבס 321 NEO החדשים של החברה, המצוידים במערכות סינון ואיוורור מהמתקדמות בעולם. בקו לאילת אנו מציעים כחמש תדירויות יומיות על טהרת מטוסי הסילון – שלושה מטוסי אמבראר 195 בעלי 122 מושבים שיגובו במהלך סופי השבוע בתדירויות נוספות. במטוסי האירבס 321 החדשים עשינו סקרים והתאמנו את שעות הטיסה במיוחד לצרכיו של הסקטור העסקי, תושבי אילת וקהל הנופשים עם פתיחת המלונות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]