גנץ בסיום פגישה עם קושנר בבית הלבן: "מוקירים את מאמציה של ארה"ב להבאת שלום" - 0404
גנץ בסיום פגישה עם קושנר בבית הלבן:

גנץ בסיום פגישה עם קושנר בבית הלבן: "מוקירים את מאמציה של ארה"ב להבאת שלום"

לפני זמן קצר הסתיימה פגישה בין שר הביטחון גנץ ליועץ הבכיר לנשיא ארה"ב, ג'ארד קושנר, בבית הלבן. בפתח הפגישה הודה גנץ לקושנר על המאמצים וההישגים יוצאי הדופן שלו ושל הממשל האמריקאי לכונן לשלום וליציבות במזרח התיכון, אשר הביאו בין היתר להסכמי אברהם. השניים דנו בדרכים לקדם הסכמים נוספים, שיבטיחו את יציבות האזור תוך שמירה על ביטחונה של ישראל כאבן יסוד בתהליך.

בתום הפגישה אמר גנץ כי "אנו מוקירים את מאמציה של ארצות הברית להבאת שלום ומחויבותה לעליונות הביטחונית של ישראל". 

לדבריו: "ההישגים ההיסטוריים הללו בהובלת הממשל האמריקאי, ממחישים את החשיבות ואת עומק הידידות בין ישראל לארה"ב. ידידות שמבוססת על השאיפות, הערכים והאינטרסים המשותפים של המדינות, המהווה עוגן חשוב ליציבות האזורית והעולמית".

בתום הפגישה עם קושנר נפגש שר הביטחון גם עם היועץ לביטחון לאומי רוברט אוברייאן. בפגישה הדגיש שר הביטחון, כי מערכת הביטחון בישראל מגבה ומעריכה את מדיניות הלחץ שמובילה ארה"ב למול איראן בחזית הבינלאומית, ובשיתוף הפעולה ההדוק עם ישראל בנושא.
גנץ הדגיש בפני אוברייאן, כי ישראל תמשיך לפעול מול ההתבססות האיראנית בסוריה ובמזרח התיכון, וכי התוקפנות האיראנית אינה נפסקת גם בתקופה זו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com