רן כרמי בוזגלו נעצר והועבר בניידת לתחנה במהלך הפגנה מתחת לבית מנדלבליט | צפו - 0404
צילום: 0404

רן כרמי בוזגלו נעצר והועבר בניידת לתחנה במהלך הפגנה מתחת לבית מנדלבליט | צפו

רן כרמי בוזגלו ופעילי ימין נוספים צועדים בשעה זו לעבר ביתו של היועץ המשפטי לממשלה ומ"מ פרקליט המדינה, אביחי מנדלבליט במחאה על התנהלותו במהלך משבר הקורונה וההנחיות שהעביר לממשלה לאפשר את הפגנות השמאל ההמוניות בבלפור, גם בימי הסגר על אזרחי ישראל. המשטרה עכבה את רן כרמי בוזגלו והוא הועבר בניידת לתחנת המשטרה במטרה לפזר את ההפגנה, וזאת בלי כל סיבה הנראית לעין.

גם אתמול עוכב רן כרמי בוזגלו ונאסר עליו השימוש במגפון סמוך לבית היועמ"ש, היום הגיע בוזגלו שנית ללא המגפון על מנת למחות על מדיניותו המפלה של מנדלבליט שמאפשר למפגיני השמאל להתקהל באלפים בזמן שעל שאר אזרחי ישראל יש סגר.

כרמי בוזגלו: "מנדלבליט מטרפד תקנות שיגנו מפני הקורונה. השמאל החתרני מנסה מצהיר להפיץ את המגפה. למה לשמאל מותר הכל? למה האכיפה הבררנית?. יש כאן הפיכה אלימה ואנחנו נבלום אותה. נבוא לכאן במאות ואלפים. מנדלבליט אשם בסגר".

המשטרה הציגה צו, משנת 2019, האוסר על המפגינים למחות בסמוך לבית היועמ"ש ושולחת את המפגינים למחות בכיכר גורן, רחוק מהמקום. מדובר בצו חריג שאינו נהוג במקרים דומים כגון בסמוך לבית ראש הממשלה בקיסריה למשל, שם מותר להפגין במרחק של חמישים מטרים בלבד. המפגינים מוחים על הצו וטוענים כי מדובר באפליה.

0404

כרמי בוזגלו הכריז כי מחר (רביעי) בשעה 19:30 תתקיים הפגנה נוספת מחוץ לבית היועמ"ש מנדלבליט.

מהמשטרה נמסר: "הערב, במהלך הפגנה סמוך לביתו של היועץ המשפטי לממשלה בפ"ת, נעצר מפגין בחשד להפרת הסדר הציבורי ותנאי המחאה במקום. החשוד נחקר כעת בתחנת המשטרה בעיר".

0404

0404

0404

תקלת התגובות טופלה: ניתן לשוב ולהגיב על הכתבות

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com