להשקיע בפשטות עם טריא - 0404
להשקיע בפשטות עם טריא freepeek

להשקיע בפשטות עם טריא

כל סוגי המשקיעים רוצים להבין לאן הולך הכסף ואיך הוא מתנהל. משקיעי טריא, פלטפורמת ההשקעה החברתית P2P הגדולה בישראל, מקבלים את כל התשובות בפשטות ונהנים מתשואות חיוביות ומיציבות פיננסית. מדריך קצר למשקיע המתלבט.

החלום הכי מודע של מי שרוצה להשקיע את כספו בצורה מושכלת הוא לדעת לאן הוא הולך בנבכי עולם ההשקעות. לא חשוב מהו סוג המשקיע וכמה סיכונים הוא מוכן לקחת, בסופו של דבר כולנו רוצים בדבר הבסיסי שנקרא ודאות.

נקודת הפתיחה – פשטות

אחד העוגנים באג'נדה החברתית של טריא היא לאפשר לכל אדם ובכל גיל לחסוך לפי היכולת הכלכלית שלו ולפתוח בפניו עולם של כלים פיננסיים שיכולים לקדם אותו היטב במהלך הדרך. הסיבה פשוטה – המדיניות של הממשלה בחסות שנים של ריבית נמוכה לא מעודדת, עדיין, לחיסכון מה שמוביל לא מעט אזרחים בארץ במיוחד בתקופה זו למשבר כלכלי חמור מאוד.

כדי להנגיש את עולם ההשקעות, הפלטפורמה הדיגיטלית של טריא מאפשר להתחיל להשקיע בפשטות- פותחים חשבון, בוחרים פרופיל השקעה, מעבירים את סכום ההשקעה הרצוי- וזה הכל בטריא אין חסמי כניסה. אפשר להתחיל מסכום קטן ללמוד את המערכת, לפתח ביטחון עצמי וביטחון במערכת ולגדול איתה.

הגנה על ההשקעה

אחת השאלות הראשונות שחשוב ביותר לשאול הוא כיצד הכסף מוגן. Tarya השכילה לפתח קרנות הגנה ייחודיות במטרה להקטין את הסיכון פר השקעה. הקרן הראשונה היא קרן
Safe 200 והיא ניתנת כהטבה ללא עלות לכל משקיע ובכל השקעה. קרן הגנה זו מפצה על כל חשיפה של מעל ל-0.5% להלוואות שבפיגור קרן זה ניתנת לשדרוג בתשלום על ידי קרן Safe500  שמפצה על כל חשיפה של מעל ל 0.2% להלוואות שבפיגור.

תשואה חיובית גם עכשיו

כפי שידוע לכל שוק ההשקעות הוא שוק הפכפך ורגיש. קשה לסמוך עליו. כדי להרוויח בכל זאת ולנהל חשבון יציב ההסתכלות של Tarya היא קצת שונה.
במודל של Tarya, להשקעות אין קורלציה לשוק ההון והוא מבוסס על בטוחות ועל לווים שעברו חיתום קפדני.

המשמעות היא שהמשקיע נהנה מיציבות פיננסית ומתשואות חיוביות. אז מה אם יש קורונה. למשקיעי Tarya זה לא באמת משנה. המשקיעים של טריא יכולים לקבל תשואה שנתית פוטנציאלית שנעה בין בין 4% ל – 6%.  הסבר מקיף נתן שחף ארליך, מנכ"ל טריא כאן

לומדים להצליח

בעולם ההשקעות כמו שכולם יודעים אין קסמים. אבל גמישות מחשבתית, יצירתיות וניסיון להתמודד עם כשלי המערכת הבנקאית והריבית האפסית הניתנת למשקיעים על הפקדונות שלהם הם הגורמים שהופכים את טריא לסיפור הצלחה. בשורה התחתונה – עכשיו הוא הזמן הטוב ביותר להיכנס לעולם ההשקעות בכל סכום שנכון לך, להתנסות וללמוד תוך כדי תנועה. את כל הנתונים ואת המושגים הנדרשים ניתן לראות לאחר התחברות לפלטפורמה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]