נפטר שלישי מקורונה בשומרון: אבי וויצמן ז"ל, ממקימי היישוב שקד - 0404
נפטר שלישי מקורונה בשומרון: אבי וויצמן ז באדיבות המשפחה

נפטר שלישי מקורונה בשומרון: אבי וויצמן ז"ל, ממקימי היישוב שקד

בערב ראש השנה הלך לעולמו אבי וויצמן מהישוב שקד שבשומרון לאחר שחלה בקורונה. וויצמן בן ה-72 היה ממקימי היישוב שקד. המנוח נפטר בירושלים שהוא שוהה סמוך לילדיו.

אבי וויצמן עבד במשך למעלה מ-30 שנה כנהג הסעות תלמידים בחברה לפיתוח השומרון ופרש מעבודתו רק לפני 3 שנים.

וויצמן הובא למנוחות אמש (מוצ"ש) בבית העלמין בשקד.

יו"ר מועצת שומרון, יוסי דגן, ספד לוויצמן: "הקורונה הכתה שוב והפעם בתושב צפון השומרון, שהיה ממקימי הישוב שקד. עובד מסור של החברה לפיתוח השומרון, הסיע בשנים הקשות של האינתיפאדה במסירות נפש את התלמידים, אהוב על ילדי שקד אותם הסיע במשך שנים למסגרות. המועצה האזורית שומרון מרכינה ראש עם לכתו של אחד מראשוניה, מהמחלה הארורה המסרבת להרפות מהעולם ומהארץ ומפילה חללים רבים".

אבי וויצמן הוא הנפטר השלישי מנגיף הקורונה במועצה האזורית שומרון. לפני כשבוע נפטרה סוזי (דבורה) לפקיפקר תושבת שערי תקווה ומספר חודשים קודם לכן נפטרה תמר מטרני מהישוב ברקן שבשומרון.

מנכ"ל החברה לפיתוח השומרון רובי טלמן: "אבי ויצמן ז"ל היה מראשוני העובדים בחברה לפתוח שומרון, עבד בחברה כ 30 שנים שימש כנהג הסעות תלמידים וכמנהל אזור צפון השומרון בחברה. אהב מאוד את עבודתו ואת ילדי צפון השומרון. אנו כואבים את לכתו בטרם עת. יהי זכרו ברוך".

יו"ר הישוב שקד אבישי שפיר ספד לוויצמן: "אובדן משמעותי של אחד מעמודי התווך של הישוב". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]